Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Sprawa życia lub śmierci - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajduje się opis przejścia zadania Sprawa życia lub śmierci z moda Kroniki Myrtany.

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie solucję misji Sprawa życia lub śmierci. Dowiecie się jak pomóc kucharce, która potrzebuje mięsa dzika.

Nagroda: 300 exp + jedna z następujących nagród: przepis na gulasz z dzika na winie/porcja gulaszu z dzika na winie/50 sztuk złota/dobre słowo u Albyna

W domu Albyna znajduje się kucharka Jil. Podczas pierwszej rozmowy z nią spala jej się jedzenie. Prosi Was o przyniesienie mięsa dzika.

Młode dziki znajdują się na obrzeżach Silbach w lesie - Kroniki Myrtany: Sprawa życia lub śmierci - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Młode dziki znajdują się na obrzeżach Silbach w lesie. Można je znaleźć za południową i zachodnią bramą. Łatwo upolować to zwierzę podczas misji Opatrunek dla brata.

Po przyniesieniu kucharce dwóch kawałków mięsa, bardzo się ucieszy i można poprosić ją o nagrodę. Do wyboru jest przepis na gulasz z dzika na winie (odnawia 125 pkt trafień i dodaje 1 na stałe); potrawa gulasz z dzika na winie, 50 sztuk złota lub dobre słowo u Albyna (w przypadku wybrania opcji "nie masz nic do stracenia" podczas rozmowy)