Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis przejścia zadania Porządki.

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2022

Na tej stronie poradnika znajdziecie solucję misji Porządki z moda Kroniki Myrtany. Dowiecie się, co się stanie po wyborze między Otho a Rasco

Nagroda i początek zadania

Nagroda: różna w zależności od tego, po której stronie "konfliktu" staniecie:

Otho: 500 exp, 125 sztuk złota

Rasco: 200 exp, 100 sztuk złota, pierścień zdolności (+3 zręczność)/metoda na dostanie się do Archolos

Po zakończeniu zadania Spłata długu, można się zapytać Bastiana, czy nie ma dla Was dodatkowej pracy. Karczmarz poprosi Was o pomoc w imieniu pasterza Otho.

Rzeczony mężczyzna znajduje się przed swoją stodołą, koło miejsca w którym stoi pasterz z owcami.

Otho wyśle Was do posprzątania budynku - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Otho wyśle Was do posprzątania budynku. Należy zebrać "owcze łajno".

Po powrocie z nim do pasterza, ten każe Wam zatrzymać nieczystości i podrzucić je do łóżka Rasco - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po powrocie z nim do pasterza, ten każe Wam zatrzymać nieczystości i podrzucić je do łóżka Rasco.

Chata mężczyzny znajduje się w biednej dzielnicy, naprzeciwko domu Waszego wujka.

Zadanie ma dwa możliwe zakończenia - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zadanie ma dwa możliwe zakończenia. Możecie zrobić to, o co Was poprosił Otho, albo powiedzieć o wszystkim Rasco.

UWAGA

  1. Nieważne po czyjej stronie staniecie w tym "konflikcie", warto zaglądnąć do łóżka Rasco. Znajduje się tam książka, mogąca nauczyć Was umiejętności Kradzież kieszonkowa.
  2. Jeżeli nie zależy Wam bardzo na pierścieniu zdolności (+3 zręczność), to polecamy stanąć po stronie Otho. Jest to zdecydowanie korzystniejsza opcja.

Co się stało z owcą?

Niezależnie od tego po czyjej stronie staniecie podczas zadania, dla dodatkowej nagrody można dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się z owcą.

W tym celu należy pójść do myśliwego Markusa. Można go znaleźć w jego namiocie, niedaleko bramy południowej.

Mężczyzna opowie Wam o smutnym losie zwierzęcia - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna opowie Wam o smutnym losie zwierzęcia. Należy zameldować o tym Otho, który da Wam za to Skórzany pas.

UWAGA

Rozwiązanie zagadki losu owcy nie ma wpływu na przebieg zadania. Nawet jeżeli powiadomicie Otho o prawdziwym powodzie zniknięcia zwierzęcia, misja dalej nie zakończy się, dopóki nie staniecie po jednej ze stron.

Wsparcie Otho

Jeżeli zdecydujecie się stanąć po stronie Otho, należy udać się do chaty Rasco, kiedy go nie ma w pobliżu. Najlepiej jest to zrobić z samego rana, gdy mężczyzna kąpie się w rzece. W celu przyśpieszenia czasu, możecie przespać się w chacie Waszego wuja.

Wystarczy wejść w interakcję z łóżkiem i zostawić tam placek - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Wystarczy wejść w interakcję z łóżkiem i zostawić tam "placek". Pamiętajcie zabrać księgę. Teraz należy zgłosić wykonanie misji pasterzowi. Otho da Wam za to 25 sztuk złota.

Wsparcie Rasco

Jeżeli powiecie o planie Rasco, ten poprosi Was o zaniesienie "prezentu" do kuchni Albyna.

Najlepiej udać się tam w nocy, gdy mieszkańcy śpią. Łajno należy włożyć do "Worków Albyna"

Następnie poinformujcie o załatwieniu sprawy Rasco - Kroniki Myrtany: Porządki - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Następnie poinformujcie o załatwieniu sprawy Rasco. Ten się ucieszy i zaproponuje nagrodę. Można dostać pierścień zdolności (+3 zręczność) lub dowiedzieć się, jak wejść do miasta.

Okazuje się, że zagadując do towarzysza strażnika Edgara (stoi przy południowo-zachodniej bramie miasta) oraz oferując mu 75 sztuk złota, wpuści on Was do Archolos.

UWAGA

  1. Powyższe jest najmniej opłacalną metodą wejścia do miasta. Więcej o sposobach dostania się do stolicy wyspy dowiecie się na osobnej stronie: Wyruszamy do miasta.
  2. Użyć powyższej metody na wejście do miasta można nawet wtedy, kiedy nie wybrało się tej nagrody lub nie stanęło się po stronie Rasco.

Niezależnie od tego, którą stronę wybraliście, udajcie się do Bastiana po nagrodę.