Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziecie solucję zadania Odnaleźć Rolfa z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2022

Poniższa strona poradnika do Kronik Myrtany prezentuje solucję misji Odnaleźć Rolfa. Dowiecie się gdzie znajduje się Rolf i jak zdobyć więcej pieniędzy, wykonując misję.

Nagroda: 575 exp, 90 sztuk złota

Zadanie to otrzymacie po porozmawianiu ze strażnikiem południowej bramy Folkardem. Okazuje się, że jego zmiennik gdzieś zniknął, a on się o niego martwi.

Jeżeli postanowicie go znaleźć, należy stanąć plecami do bramy i udać się prawą ścieżką - Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli postanowicie go znaleźć, należy stanąć plecami do bramy i udać się prawą ścieżką. Mińcie obóz myśliwego i idźcie prosto do skrzyżowania, gdzie powinniście skręcić w prawo, w kierunku rzeki. Po chwili ujrzycie most i łódkę.

Aby dostać więcej pieniędzy w ramach nagrody, powinniście się na chwilę zatrzymać przy łodzi, gdyż tam znajdują się towary, po które miał się udać Rolf - Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Aby dostać więcej pieniędzy w ramach nagrody, powinniście się na chwilę zatrzymać przy łodzi, gdyż tam znajdują się towary, po które miał się udać Rolf.

Na brzegu pod mostem możecie znaleźć skrzynkę pełną ryb.

Natomiast jeżeli wskoczycie na łódź, to znajdziecie tam butelkę wina - jest ukryta za masztem - Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Natomiast jeżeli wskoczycie na łódź, to znajdziecie tam butelkę wina - jest ukryta za masztem.

Aby odnaleźć Rolfa należy udać się dalej, za most, w kierunku skał, znajdujących się po lewej stronie - Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Aby odnaleźć Rolfa należy udać się dalej, za most, w kierunku skał, znajdujących się po lewej stronie. Mężczyzna wspiął się na nie.

Zagoniły go tam młode wilki, po rozprawieniu się z nimi, można wspiąć się i z nim porozmawiać - Kroniki Myrtany: Odnaleźć Rolfa - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zagoniły go tam młode wilki, po rozprawieniu się z nimi, można wspiąć się i z nim porozmawiać. Jeżeli podczas konwersacji poruszycie kwestię pieniędzy, to po zejściu mężczyzna da Wam sakiewkę z 25 sztukami złota. Razem wróćcie do wioski.

W drodze powrotnej spotkacie kilka zwierząt, w tym czarnego wilka (zaraz za mostem). Nie powinny one jednak stanowić większego zagrożenia dla Waszej dwójki.

Rolf odłączy się od Was przed bramą, a Wy będziecie mogli odebrać nagrodę za sprowadzenie jego oraz towarów.

UWAGA

Jeżeli raportując Folkardowi zadanie wybierzecie opcję dialogową "poszło jak z płatka", to dostaniecie nieco mniej doświadczenia (550 zamiast 575). Lepiej powiedzieć strażnikowi o wilkach.