Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Sztuka pisania - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis przejścia zadania Sztuka pisania.

Ostatnia aktualizacja: 26 stycznia 2022

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie solucję misji Sztuka pisania. Jest to misja, którą powinni się zainteresować wszyscy, ze względu na ciekawe nagrody, ale szczególnie aspirujący magowie.

Nagroda: 750 exp, doświadczenie za wykonanie zwojów, Krąg I tom I (do pełnego poznania kręgu I magii potrzebny jest jeszcze tom II), książka Nauka przepisywania zwojów magicznych, 10 x Czysty pergamin magiczny, 10 x Okruchy magicznej rudy, 2 x Pióro, zwoje Kula ognia i Lodowa lanca.

Zadanie Sztuka pisania zapozna Was z mechaniką przepisywania zwojów. Ponadto dzięki niemu będziecie mieli okazję rozpocząć swoją przygodę z kręgami magii.

Misję tę możecie otrzymać od nowicjusza Riordiana, po tym, jak wybierzecie się z nim zbierać zioła w ramach zadania głównego Spotkanie po latach.

UWAGA

  1. Zadanie należy wykonać jak najszybciej, gdyż nowicjusz po pewnym czasie wraca do klasztoru!
  2. Podczas niego można zdobyć osiągnięcie "Ścieżka maga" wymagające od gracza przepisania 5 zwojów.
Gdy nowicjusz ponownie pojawi się na cmentarzu, porozmawiajcie z nim - Kroniki Myrtany: Sztuka pisania - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Gdy nowicjusz ponownie pojawi się na cmentarzu, porozmawiajcie z nim. Mężczyzna poinformuje Was, że potrzebuje pomocy w przepisywaniu zwojów.

Misja rozpoczyna się nocą. Riordian da bohaterowi zwój Snu, aby potraktował nim Lokvara. Należy stanąć w drzwiach i użyć zaklęcia na magu.

Riordian zaopatrzy Was w niezbędne materiały i poleci przepisać czar. W tym celu usiądźcie przy stole do pisania.

Nie musi Wam się udać przepisać każdego zwoju, po prostu próbujcie do momentu wyczerpania zasobów - Kroniki Myrtany: Sztuka pisania - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Nie musi Wam się udać przepisać każdego zwoju, po prostu próbujcie do momentu wyczerpania zasobów.

Po zameldowaniu o postępach, nowicjusz poprosi o pilnowanie, aby Lokvar się nie obudził. Jak mag się poruszy, należy potraktować go jak najszybciej czarem Sen. Potem ponownie porozmawiajcie z Riordianem.

Da on Wam kolejny zwój do przepisania - Bryła lodu. Niestety dokonanie tego jest niemożliwe lub graniczy z cudem.

Niezależnie od efektu Waszych starań, powinniście ponownie porozmawiać z nowicjuszem. Będzie wdzięczny za pomoc i obsypie nagrodami. Szczególnie interesujące są księgi. Jedna może nauczyć Was częściowo I kręgu magii (choć do poznania go, będziecie potrzebować jeszcze jednego tomu, można go zdobyć podczas zadania Spłata długu), druga przekaże wiedzę o przepisywaniu zwojów magicznych.