Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Bez śladu - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis zadania Bez śladu.

Na tej stronie poradnika opisana została solucja do misji Bez śladu z moda Kroniki Myrtany. Opisujemy jak przygotować się do misji oraz jakie informacje otrzymacie od myśliwego.

Nagroda: 500 exp

Okazuje się, że pod Waszą nieobecność ktoś włamał się do chaty Kurta. Niestety Jorn został porwany.

Możecie wypytać o zdarzenie zebranych ludzi, nic to jednak nie da. Jedyne przydatne informacje posiada strażnik wschodniej bramy, Felix. Widział osoby zdążające do miasta. Wyruszcie więc w kierunku Archolos.

Jeżeli do tej pory nie oczyściliście drogi do Archolos, czeka na Was sporo potworów do ubicia - Kroniki Myrtany: Bez śladu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli do tej pory nie oczyściliście drogi do Archolos, czeka na Was sporo potworów do ubicia. Należy być do tego przygotowanym i mieć zapas jedzenia/mikstur leczniczych.

UWAGA

Podczas podróży możliwe jest, że spotkacie postać stojącą nad ciałem jakiegoś podróżnika. Miejcie się na baczności, bo to pułapka.

Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie na osobnej stronie solucji: Zaginione składniki Bodowyna - Kroniki Myrtany: Bez śladu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie na osobnej stronie solucji: Zaginione składniki Bodowyna.

Idźcie cały czas drogą, nigdzie nie skręcając. Gdy zbliżycie się do miasta, na skrzyżowaniu powinniście zauważyć myśliwego Gerke.

Porozmawiajcie z nim - Kroniki Myrtany: Bez śladu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Porozmawiajcie z nim. Da Wam cenne informacje - porywacze skierowali się do miasta.

Należy udać się do jednej z bram Archolos (są dwie). Niestety Was tam nie wpuszczą. Jeżeli chcecie odnaleźć brata, to musicie się tam dostać - opis tego, jak to zrobić znajdziecie w Rozdziale 2.

UWAGA

Jeżeli nie macie ochoty wracać do Silbach na nogach, to możecie zabrać się z gońcem gildii Araxos. Więcej o szybkiej podróży dowiecie się na osobnej stronie: Szybka podróż.

1 - Kroniki Myrtany: Bez śladu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry