Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Lekarstwo dla Jorna - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na poniższej stronie poradnika znajdziecie opis zadania Lekarstwo dla Jorna z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 20 stycznia 2022

Z tej strony poradnika do Kronik Myrtany dowiecie się jak znaleźć lekarstwo na ranę Jorna oraz kto go użądlił.

Nagroda: 500 exp + 175 exp (w sumie) za odgadnięcie poprawnie krwiopijcy, pas Biegacza ognistego (+15 ochrony przed ogniem)

Po zakrapianej imprezie obudzi Was wujek. Okazuje się, że wrażenia z wczorajszej nocy wpłynęły negatywnie na Jorna. Należy mu znaleźć lekarstwo.

Powinniście się udać do alchemika Bodowina. Jego chatka znajduje się niedaleko za wschodnią bramą Silbach. Jeżeli pójdziecie ścieżką w kierunku miasta, to powinna Wam się ukazać po prawej stronie. Będzie zaraz za wędrownym bardem - usłyszycie go.

Dom i muzyk. Trudno przegapić. - Kroniki Myrtany: Lekarstwo dla Jorna - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry
Dom i muzyk. Trudno przegapić.

Od Bodowina możecie uzyskać lek na ranę brata. Wcześniej zapyta się Was jednak o to, jaki krwiopijca użądlił Jorna. Obok alchemika stoi księga opisująca różne rodzaje tych stworzeń.

Z informacji w niej zawartych oraz z wpisu w dzienniku można wywnioskować, że to krwiopijca rzeczny zranił Jorna - Kroniki Myrtany: Lekarstwo dla Jorna - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Z informacji w niej zawartych oraz z wpisu w dzienniku można wywnioskować, że to krwiopijca rzeczny zranił Jorna. Ponadto jeżeli byliście uważni w zadaniu W gorącej wodzie kąpany, możecie pamiętać, że to one Was zaatakowały (jeżeli poszliście z bratem) lub ich truchła leżały na ziemi niedaleko wioski (w przypadku spędzenia nocy w jaskini).

Za interakcję z księgą otrzymacie 75 exp, a za poprawną odpowiedź o rodzaju krwiopijcy zostaniecie nagrodzeni dodatkowymi 100 exp.

Alchemik następnie wyśle Was do ogródka przed domem, aby pokonać 3 chore ścierwojady. Otrzymacie również od niego Pas ognistego biegacza.

UWAGA

Podczas rozmowy Bodowin zleci Wam zadanie Chłopiec na posyłki. Jest to opcjonalna misja, ale warto ją wykonać przed odebraniem lekarstwa, gdyż obniży to jego końcową cenę. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na osobnej stronie solucji.

Po pokonaniu ścierwojadów wróćcie zameldować o tym Bodowinowi, ten Wam każe przyjść następnego dnia odebrać lekarstwo.

Wróćcie do alchemika w ustalonym czasie po odbiór mikstury. Pozostaje kwestia jej ceny. Jeżeli nie wykonaliście zadania Chłopiec na posyłki, musicie zapłacić alchemikowi 75 sztuk złota, w przypadku zakończenia tej misji wystarczy 40. Miksturę dostaniecie nawet wtedy, kiedy nie macie wymaganej kwoty, jednak Bodowin w ramach rekompensaty zabierze wszystkie Wasze pieniądze.

Niezależnie od tego czy zapłaciliście pełną cenę, czy nie, należy się teraz udać do chaty wuja. Okazuje się, że są komplikacje.