Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Spotkanie po latach - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Niniejsza strona przedstawia opis zadania Spotkanie po latach z moda Kroniki Myrtany.

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany przedstawiliśmy solucję do zadania Spotkanie po latach. Ma ono na celu znalezienie pomocy dla brata. Aby to zrobić, musicie się spotkać z magiem wody, Lokvarem.

Nagroda: 500 exp oraz stały wzrost wybranej umiejętności władania bronią lub atrybutu

Opatrunek dla brata

Kurt wyśle Was do maga wody, który mieszka na obrzeżach wioski. Mając karczmę po lewej, należy podążyć drogą prosto w kierunku bramy południowej i skręcić przed nią w prawo. Chata maga znajduje się na wzniesieniu za cmentarzem. Poznacie ją po szyldzie.

Lokvar zgodzi się pomóc Jornowi pod warunkiem, że przyniesiecie mu potrzebne rośliny (2 wschodnie fiołki, 5 roślin leczniczych oraz starty korzeń leczniczy) - Kroniki Myrtany: Spotkanie po latach - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Lokvar zgodzi się pomóc Jornowi pod warunkiem, że przyniesiecie mu potrzebne rośliny (2 wschodnie fiołki, 5 roślin leczniczych oraz starty korzeń leczniczy).

W tym celu należy porozmawiać z nowicjuszem Riordianem, modlącym się na cmentarzu.

Zaprowadzi Was do kapliczki tuż za miastem, wokoło znajduje się wszystko, czego potrzebujecie - Kroniki Myrtany: Spotkanie po latach - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zaprowadzi Was do kapliczki tuż za miastem, wokoło znajduje się wszystko, czego potrzebujecie. Nie ma tam jedynie korzenia leczniczego, ten otrzymacie, jeżeli porozmawiacie z Riordianem. Nowicjusz podzieli się również czarem telekineza, który może pomóc zlokalizować potrzebne składniki, jeżeli macie z tym problem.

UWAGA

  1. Warto porozmawiać z Riordianem na wszystkie tematy, gdyż można dostać od niego zwój magiczny oraz zadanie Sztuka pisania. Więcej informacji znajdziecie na osobnej stronie solucji.
  2. Niedaleko miejsca zbierania ziół jest młody dzik. Jeżeli Riordian sam go nie zaatakuje, warto zwabić zwierzę koło niego, bądź samodzielnie je zabić. Mięso będzie Wam potrzebne w zadaniu Sprawa życia lub śmierci.
Jak zbierzecie wszystkie potrzebne składniki i zgłosicie to towarzyszowi, ten odeśle Was z powrotem do maga wody - Kroniki Myrtany: Spotkanie po latach - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jak zbierzecie wszystkie potrzebne składniki i zgłosicie to towarzyszowi, ten odeśle Was z powrotem do maga wody.

Ryby z wujem

Po wyjściu z chaty alchemika spotkacie wuja, który zaprosi Was na wspólne wędkowanie.

UWAGA

Podczas pogawędki pojawi się szansa na stałe zwiększenie umiejętności władania bronią lub atrybutów, dlatego wcześniej warto się zastanowić, jaką postacią chcecie grać.