Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: W poszukiwaniu azylu - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany znajdziecie opis misji W poszukiwaniu Azylu.

Ostatnia aktualizacja: 12 stycznia 2022

Na poniższej stronie poradnika do Kronik Myrtany dowiecie się, gdzie jest karczma oraz poznacie wujka Kurta, który będzie Waszym wsparciem w Silbach.

Nagroda: Brak

Droga do karczmy

Niezależnie od tego jaką ścieżkę wybraliście w zadaniu W gorącej wodzie kąpany, teraz należy udać się do karczmy. Jest to budynek w centrum osady z ławkami przed wejściem.

Jeżeli jesteście z Jornem, to on Was do niej zaprowadzi. Jeżeli brat doszedł do wioski wcześniej, wtedy musicie sami tam trafić. Należy podążać ścieżką do rozwidlenia, skręcić w prawo, przejść przez mostek i po lewej stronie powinna Wam się ukazać karczma.

Jeżeli podróżujecie z bratem, musicie się wytłumaczyć właścicielce lokalu - Kroniki Myrtany: W poszukiwaniu azylu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Jeżeli podróżujecie z bratem, musicie się wytłumaczyć właścicielce lokalu. Ostatecznie pozwoli Wam się przespać na górze.

W przypadku, kiedy to Jorn dotarł wcześniej do karczmy, dostaniecie informację, że czeka na piętrze. Po rozmowie z nim, powinniście się udać spać.

Znalezienie wuja

Kolejnym krokiem jest znalezienie wuja. Po wyjściu z karczmy należy skręcić w lewo i udać się do skupiska chat za gospodą.

Kurt już czeka przed domem - Kroniki Myrtany: W poszukiwaniu azylu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kurt już czeka przed domem.

Po krótkiej rozmowie pójdziecie wspólnie porozmawiać z Jornem - Kroniki Myrtany: W poszukiwaniu azylu - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Po krótkiej rozmowie pójdziecie wspólnie porozmawiać z Jornem.