Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Jak zdobyć lekarstwo dla Jorna? Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany przeczytacie jak krok po kroku zdobyć lekarstwo dla Jorna.

Ostatnia aktualizacja: 12 stycznia 2023

Śledząc główny wątek fabularny, prędzej czy później rozpoczniecie misję Lekarstwo dla Jorna. Na tej stronie poradnika do Kronik Myrtany odpowiadamy, jak zdobyć lekarstwo dla Jorna, gdzie jest Bodowin oraz który krwiopijca ranił Waszego brata.

  1. W ramach tego zadania otrzymacie polecenie, aby odnaleźć alchemika Bodowina. Jego chatka znajduje się niedaleko za wschodnią bramą Silbach. Powinna Wam się ukazać po prawej stronie, jeżeli pójdziecie ścieżką prosto, w kierunku miasta. Będzie zaraz za wędrownym bardem - usłyszycie go.
Więcej o zadaniu Lekarstwo dla Jorna i innych dowiecie się w osobnym rozdziale: Zadania główne - Kroniki Myrtany: Jak zdobyć lekarstwo dla Jorna? - Kroniki Myrtany - poradnik do gry
  1. Od Bodowina możecie uzyskać lek na ranę Jorna. Zapyta się on Was jednak wcześniej, jaki krwiopijca go użądlił.
  2. Obok alchemika stoi księga opisująca różne rodzaje tych stworzeń. Z informacji w niej zawartych oraz z wpisu w dzienniku można wywnioskować, że to krwiopijca rzeczny zranił Waszego brata. Jeżeli byliście uważni w zadaniu W gorącej wodzie kąpany to możecie pamiętać, że to one Was zaatakowały (jeżeli poszliście z bratem) lub ich truchła leżały na ziemi niedaleko wioski (jeżeli spędziliście noc w jaskini).

Więcej o zadaniu Lekarstwo dla Jorna i innych dowiecie się w osobnym rozdziale: Zadania główne.