Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Przyczółek potrzebny od zaraz - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziecie solucję do zadania Przyczółek potrzebny od zaraz w modzie Kroniki Myrtany. Jest to misja dla Gildii Araxos – Adleard, Darth.

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022

Ta strona zawiera opis zadania Przyczółek potrzebny od zaraz w modzie Kroniki Myrtany. Jest to zlecenie dla członka Gildii Araxos. Adelard potrzebuje pomocy.

Nagroda: 800 exp, 100 sztuk złota

Jeżeli porozmawiacie z Lorenzo o możliwości awansu, to skieruje Was do Garosa oraz Adelarda. Od tej pory możecie zajrzeć do obu najemników i zapytać się ich o zadania.

Adelard znajduje się "w krzakach" w rogu, koło tarcz strzeleckich, niedaleko wejścia na teren gildii.

Mężczyzna potrzebuje wysuniętego przyczółku pomiędzy miastem a farmą Bermara - Kroniki Myrtany: Przyczółek potrzebny od zaraz - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Mężczyzna potrzebuje wysuniętego przyczółku pomiędzy miastem a farmą Bermara. Dlatego też musicie porozmawiać z myśliwym Darthe, gdyż jego obóz nadaje się do tego celu idealnie.

Siedziba myśliwego znajduje się na drodze pomiędzy Archolos oraz farmą Bermara - Kroniki Myrtany: Przyczółek potrzebny od zaraz - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Siedziba myśliwego znajduje się na drodze pomiędzy Archolos oraz farmą Bermara. Idąc od strony miasta szukajcie szałasu po prawej (będzie przed kamiennym mostem).

Porozmawiajcie z Darthem. Jeżeli powiecie mu, że jesteście z gildii, mężczyzna od razu zakończy rozmowę. Zagadajcie do niego ponownie. Dialog niestety nie przyniesie rezultatu. Waszym zadaniem jest teraz dowiedzieć się skąd ta niechęć do gildii.

Zaczekajcie do nocy i otwórzcie kufer znajdujący się w rogu chaty - Kroniki Myrtany: Przyczółek potrzebny od zaraz - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Zaczekajcie do nocy i otwórzcie kufer znajdujący się w rogu chaty. Znajdziecie tam list, który wyjaśnia nastawienie myśliwego. Idźcie z nim z powrotem do Adelarda. Mężczyzna przekaże Wam ofertę dla Dartha.

Wróćcie z nią do myśliwego - Kroniki Myrtany: Przyczółek potrzebny od zaraz - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Wróćcie z nią do myśliwego. Nie będzie go jednak w szałasie. Idźcie za most - mężczyzna walczy z dzikami. Pomóżcie mu i porozmawiajcie z nim - w końcu zgodzi się na współpracę.

Teraz możecie wrócić do Adelarda odebrać nagrodę.