Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Nadmorskie znalezisko - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie opis zadania Nadmorskie znalezisko, na które możecie natrafić w modzie Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 31 stycznia 2022

Niniejsza strona prezentuje solucję zadania Nadmorskie znalezisko, na które można się natknąć w modzie Kroniki Myrtany. Willem na farmie Bermara potrzebuje pomocy z rybami.

Nagroda: 800 exp + 300 exp za poinformowanie o ciele Vrazki, 200 sztuk złota

Na farmę Bermara można się dostać za pomocą szybkiej podróży lub wyruszyć pieszo, idąc drogą prowadzącą na zachód od miasta. Farma na mapie jest zaznaczona cyfrą 3.

Podczas jej zwiedzania zaczepi Was Willem. Jeżeli go wypytacie okaże się, że ma zadanie. Poprosi o zebranie ryb z wybrzeża.

Należy udać się drogą prowadzącą na południe od farmy - Kroniki Myrtany: Nadmorskie znalezisko - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Należy udać się drogą prowadzącą na południe od farmy. Przejdźcie koło młyna i idźcie ścieżką. Na plaży czeka Was kilka wygłodniałych topielców i krab. Topielce nie powinny stanowić wyzwania, gorzej z krabem. Jest twardy i ma sporo HP. Należy go uderzać szybkimi atakami prawo-lewo, gdy na Was szarżuje. Po pokonaniu przeciwników pozbierajcie ryby, które są obficie wyrzucone na brzegu.

Poza rybami możecie tam znaleźć również ciało Vrazki - Kroniki Myrtany: Nadmorskie znalezisko - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Poza rybami możecie tam znaleźć również ciało Vrazki. To jedna z osób ze statku. Przeszukacie jej zwłoki, znajdziecie przy nich skrzyneczkę, którą jej kiedyś oddaliście. Możecie ją otworzyć. Jest tam ciężki sztylet.

Porozmawiajcie ponownie z Willemem. Oddajcie mu ryby (maksymalnie przyjmie 40) oraz poinformujcie o ciele Vrazki (za dodatkowe doświadczenie).