Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Kroniki Myrtany - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Kroniki Myrtany: Praca dla alchemika - solucja, opis przejścia Kroniki Myrtany poradnik, solucja

Na niniejszej stronie poradnika znajdziecie solucję misji Praca dla alchemika z moda Kroniki Myrtany.

Ostatnia aktualizacja: 31 stycznia 2022

Niniejsza strona przedstawia zadanie Praca dla alchemika, można na nie natrafić w modzie Kroniki Myrtany. Jest to jedna z misji, która umożliwi Wam zostanie czeladnikiem - więcej o tym dowiecie się na stronie Czeladnik - jak nim nim zostać?

Nagroda: 500 exp, możliwość bycia czeladnikiem

Po wykonaniu zadania Obywatel Marvin dostaniecie listę mistrzów, którzy mogą Was przyjąć na czeladników. Jednym z nich jest alchemik Hershlik. Znajdziecie go w dzielnicy kupców, jego sklep jest za stoiskiem łuczarki.

Aby zostać czeladnikiem alchemika, należy znaleźć mu nasiona - Kroniki Myrtany: Praca dla alchemika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Aby zostać czeladnikiem alchemika, należy znaleźć mu nasiona. Mężczyzna przy okazji nauczy Was umiejętności pozyskiwania ich ze zwierząt. Jest to darmowe i przydaje się później do innego zadania, a także można z nich tworzyć mikstury, więc warto z tego skorzystać, nawet jeżeli nie chcecie zostać jego uczniem.

Należy zdobyć po 2 nasiona rdestu polnego, ognistej pokrzywy, niebieskiego bzu i rośliny leczniczej.

Zdobędziecie je polując na krwiopijców, ścierwojady, topielce oraz kretoszczury. Nie są to jedyne zwierzęta, z których można zdobyć nasiona. Pozyskacie je również z innych roślino- oraz wszystkożernych stworzeń na przykład szczurów oraz goblinów.

Po przyniesieniu alchemikowi nasion poprosi Was o dalszą pomoc. Należy je teraz zasadzić. Mężczyzna zaprowadzi Was do swojego ogródka.

Znajdziecie tam 3 kupki ziemi - Kroniki Myrtany: Praca dla alchemika - solucja, opis przejścia - Kroniki Myrtany - poradnik do gry

Znajdziecie tam 3 kupki ziemi. Wejdźcie z nimi w interakcję. Zadanie wykonane.