To chyba najgorsza funkcja od razu po pasku dolnym. Jak wnerwia człowieka kiedy szybciej jest nacisnąć WIN + R niż cokolwiek wyszukać. Zwykłe CMD na wolnych kompach potrafiło się szukać 5 min... szału szło dostać. Ile potrzeba było 10 lat na taką zmianę? Powinni tam wszystkich spalić na stosach za to.
ADMIN: Bez bluzgów, proszę.
Stwierdziłem fakt o recenzentach. A ocena pseudo graczy mnie nie interesuje. To tak jakbyś dał pokierować komuś kto nigdy nie prowadził prototyp F1 a on stwierdziłby że fajnie bo go emocje zjadły. Natomiast profesjonalista będzie potrafił stwierdzić że coś jest nie tak. To że ktoś się dobrze bawi to nie znaczy że gra jest dobra.
Ale też nie zdziwie się, że żeby w ogóle to gunwo ruszyło na konsolach to dostaniemy patyczaki i jeden typ aut wszędzie ;)
Już widać nerf grafiki mocny. Cała nadzieja, że tworzą tą grę z taką perspektywą, że kiedyś na nowszych konsolach wrócą z poprzednią grafiką. Do tego rozwój woke trybu GTA Online nie wróży nic dobrego. Misje nudne jak flaki z olejem. Dlatego kolega wyżej mówi dobrze. Żadnych preorderów. Nie wątpie, że to będzie wielki sandbox z multum rzeczy do roboty but still...
Tryb sieciowy se kupicie za kolejne 300zł :) A jak chcecie kustomizacje to 500zł :)
Też straciłem postęp na PC jak przywróciłem kompa z recovery bo im synchronizacja z xbox cloud nie działała ;)
W chinach i rosji też mają swoje i zobacz jak jest :)
Najlepiej korzysta się z cudzego bo nie przejmujesz się jak się coś stanie. Ale w razie "W" warto też mieć swoje jak oraz swoje lokalne.
I nie, CDP nie wydał jednej fajnej gry. Wszytstkie ich gry są spoko. Cyberpunka przeszedłem z 6 razy. Natomiast nie przeszedłem ani nie zacząłem, żadnej nowej gry Ubi od 10 lat bo nie było nic ciekawego. Może zmieni sie to tylko z nowymi heroskami ale to robi zewnętrzna firma.
Śmieszy mnie trochę jak ludzie narzekają jak źle mają w grze tak jakby robienie gry to było narysowanie w paint contentu w jeden dzień.
To jest wiele decyzji, wielu ludzi, chaos kodowy i już z góry zaplanowane sezony, których niełatwo jest zmienić z dnia na dzień. Dlatego po wpadkach jedyne co można zrobić to czekać aż dalsze sezony zostaną szerzej poprawione.
Delta Force i Arc Raiders i wszelakie gry "anime" pokazują, że UE5 nie jest taki zły tylko rzeczywiście developerzy dają ciała
Bo jak widać fani zamek ten wskerxaja już od trzech dekad w różnym stylu pomimo tego czy się podobał czy nie i w końcu zabierze się za to normalna ekipa która zrobi to porządnie.
Na redditach to zapytania są czy w ogóle ktoś się interesuje tym tytułem bo jak widać nikt. Także post gównotok
Albo po prostu mają włączone gry, żeby ich koty grzały się na obudowach a sami śpią.
Ja jestem na plus. Po co mieć ryzyko dostania słabego nauczyciela, który tylko zniechęci cie do przedmiotu? Sztuczna inteligencja odpowie bez jęczenia na każde twoje pytanie.
Czyli pora nie być frajerem i przestać kupować grać w gry, które nic nowego nie wnoszą. Drop.
Kiedy będą dodane filtry newsów w GOLu? Męczy mnie już odfiltrowywanie oczami treści, które mnie nie interesują.
EDIT: A już widzę, że są nowe kanały RSS. Idę testować.
Jest ok. 2-3 nowe zagrożenia i nowe bronie. Do tego mocne ulepszenie craftingu. Za miesiąc nowa mapa. Pamiętajcie, że dostajemy content z miesiąca na miesiąc. Twórcy wiedzą, że brakuje endgame i pewnie już mają jakieś plany. Tylko nie zrobią tego z dnia na dzień.
Ja już chce wrócić na NVIDIE bo mnie boli to oprogramowanie AMD. W kółko się wiesza. Problem z kartą miałem z ponad rok, aż w końcu ogarnęli. a DLSS dużo płynniej i ładniej działa niż to FSR.
Miałem kupić kompa nowego w 2026r bo niezłe komponenty się zapowiadały. Niestety przez kryzys przesunięto preimery.
Jednak kuzynka potrzebowała PC do grania w FHD to sprzedałem jej swojego i kupiłem nowego dosłownie miesiąc przed drożyzną :) Udało się.
Ludzie to naprawdę nie mają się czym martwić. Zaraz kryzys i chleb po 10zl a oni się martwią że nie ma za co skinów kupować xd
Gracze sami kupują skiny a potem płaczą hehe. Przestańcie kupować to nie będą ich robić
Dam sobie rękę uciąć, że to koniec. Subskrypcja będzie za droga. Ludzie, którzy potrafili coś tworzyć wykupieni i zwolnieni. Do tego generyczne gry AI i przez to, że ludzie kupują np. tą samą Forzę Horizon od kilku edycji bez zmian. Na horyzoncie jeszcze woke Fable. Naprawdę FUTURE.
Ludzie denerwujący się na mnie. To wy będziecie grać w coraz gorsze gry. Tłumaczcie sobie to jak chcecie wtopy. Dla mnie przyczyny są jasne. Korpo, woke i zatrudnianie ludzi nie po umiejętnościach tylko po wszystkim innym aby się wykresy zgadzały.
Trochę się już zestarzało i nie wygląda przyjemnie. A dwa ścigalka na 60 FPS jest nieakceptowalna nie mówiąc już właśnie że przy tym jest ten paskudny model jazdy dający we wznaki szczególnie przy większych prędkościach.
No może być, playground robi też fable, które jest woke. Jak nie pamiętasz tej fabulki z FH5 to twój problem. Powiedz mi jak NFS Porshe, NFS Underground 1 - 2, mają nadal zajebisty model jazdy i więcej customizacji niż te nowe gry. Kiedyś gry robili fani dla fanów. Czego się spodziewać po babach tworzących gry. Ktoś kto wpadł na pomysł żeby w scigalce a tym bardziej w Japonii robić szerokie ulice... Nawet prędkości nie będzie czuć. Oczywiście gra i tak się sprzeda bo nie ma na rynku żadnych arcadowych ścigałek sensownych. Coś tam CarX street próbowało ale z taką grafą to sobie mogą...
Upadek Nacona mnie bardzo cieszy, pomimo tego, że cieszyłem się z WRC, nawet jeśli nie były to super gry. Po prostu ta firma nie potrafi zrobić nic dobrze. Czego się tyka to wiadomo, że to już gówno będzie. Może devy się rozejdą po innych firmach i dostaniemy lepsze gry.
Błagam piszcie lepiej o kolejnej potencjalnej dacie nowego trailera GTA 6... Kocham seriousa ale tych gównotoków nie da się czytać już.
Dalej mam wrażenie, że dźwięki w TCM są lepsze niż w FH6, ale być może za mało próbek słyszałem.
Jak nie zmienią progresowania i tego chorego FOMO to ja podziękuję. Mam nadzieję, że jakiś rozsądny tuning będzie możliwy. Skoro carx street potrafi to czemu nie forza?
gość wie więcej o strzelankach i grach i jest lepszy niż ty wielokrotnie. Czy może chcesz podzielić się jakąś inną wiedzą o Arc Raiders, o której nie wiemy?
You are pirate,
Przecież niektóre gry same udostępniają taką możliwość w preferencjach,
zdaj sobie sprawę, że fanowskie animacje często robi jedna osoba lub bardzo mały zespół w sposób, który potrafią, a w większym studiu masz kontrolę jakości. Co też oznacza, że te fanowskie nie muszą być wykonane w tym samym arcie co oryginał. Zresztą czego się czepiamy jak Tytany były robione przez przynajmniej 3 studia i każdy sezon wyglądał inaczej. Czepianie się niczego.
Po prostu wolisz jeść czipsy zamiast zdrowego żarcia. Więc chyba masz to ADHD.
Grałem we wszystkie BFy od początku i tym też się jarałem. Skończyło się na 30h natomiast w Arku mam juz 200h. A jak ci się znudził Arc po 3h to ja nie wiem co ty tam robiłeś, drzewka pooglądałeś i wyłączyłeś grę chyba.
Natomiast jestem w stanie stwierdzić po 200h gry, że jednak niektóre elementy są do zmiany. Fakt, że mógłbym sobie zmienić styl rozgrywki i nadal się bawić kolejne 200h ale po prostu szkoda się męczyć. Natomiast gra ma potencjał po wielkich aktualizacjach.
PS. ja rzadko mam w grach 10h+. W Arc dobiłem 200+.
Grałem już w wieku 3-4 lat w Heroes 3, potem druga dłuższa gra to było Vice City!!!!!!!!!!!!!!! Na steam mam z 1000 gier i pewnie 2 lata zmarnowane na granie bez spania. 800 anime i łącznie 280 dni bez spania oglądania + seriale to pewnie rok. Całe życie miałem przy PC. Nie jestem mordercą, mam pracę i zarabiam 10 kafli na rękę. Pozdrawiam hipokrytów.
Statystyki manipulowane. Podziękujemy GoL
No szkoda, że jak japę drą po nocach lub w dzień na ulicach czy pies ujada całe dnie to nic nie robią ale jak muzyka w autobusie to do więzienia. Jebnijcie się wszyscy w łeb.
ale wcale nie trzeba jeździć by móc się wypowiedzieć. Zapewne grali w inne produkcje tego typu lub nawet nie tego typu bo sporo ścigałek ma krótkie odcinki po piachu natomiast AC:Rally ma odcinki na asfalcie. Da się porównać te produkcje. Tym bardziej, że nie trzeba być jakimś guru żeby widzieć, że auto np. zbyt często spierdziela w jakąś stronę z jakiegoś dziwnego powodu.
Kiedyś lubiłem wszelakie nowinki technologiczne i gamingowe. Dzisiaj nie da się już czytać tego rynsztoku. Poniękąd odpowiedzią były czytniki RSS. Powoli jednak chyba trzeba dać sobie spokoj z przeglądaniem internetu :))
Powinni tym co pieprzą głupoty w mediach zabierać prawa wyborcze i Internet. Pana Randy'iego wyrypać na zbity pysk bo sobie popieprzył głupoty a rynek i tak zweryfikował.
Fakt, pierwszą rzeczą która powoduje, że coraz mniej mi się chce w to grać to te małe mapy.
Musieliby takich dodatków zrobić z 10 i pełne wsparcie modów żebym chciał wrócić do tego syfu. A i jeszcze usunąć te dziwne białe pasy wzdłuż dróg i poprawić wydajność
dodaj jeszcze "rewelacyjny system destrukcji pozwalający niszczyć niemal wszystko" i "system otwartych broni dla każdej klasy" bo akurat tego nie uważam za minus. I tak w wielu przypadkach ludzie biegali z DMRami i shotgunami, garandami i innymi ścierwami na różnych klasach. Nic to dosłownie nie zmienia w meczu co twórcy udowodnili więc nie jest to żaden minus.
Niech zgadnę, spłakane "iksowe" bolki? Jakby gra była dobra to by nie potrzebowała żadnych recenzentów. No i w sumie tak bardzo ufam tym wszystkim portalom growym jak wcale :) Prędzej mi bezduszne AI zrecenzuje prawidłowo grę :)
Good, BO7 ścierwo, kolejny COD też będzie ścierwem bo wątpie że w rok zmienią koncept i zdążą wprowadzić zmiany. Po czym po 2-3 latach wróci walka kolejnego BFa z Codem i my jako konsumenci dostaniemy lepsze produkty ;)
Jego słowa zawsze były warte tyle, że ktoś musiałby mi dopłacać żebym w nie uwierzył ;)
No i to twoja subiektywnia opinia autorze bo ze znajomymi z gierki AVP2 granej lata temu jesteśmy fanami alienów i predatorów od dawna. Jednak nie takimi, żeby dawać każdej serii 20/10 bo trzeba wiedzieć co te serie oferują.
Osobiście ze znajomymi uważamy, że to najlepsze co mogło się wydarzyć ostatnio dla serii obcego bo serial wypadł genialnie jak na ten gatunek. Miałem obawy przez pierwsze 2 odcinki i uważałem, że są denne jednak im dalej tym bardziej nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka. To jest specyficzny świat i nie oczekujmy fajerwerek pokroju Stranger Things czy Wednesday. Moja ocena to 7.5/10
Nie wiem po co jeszcze pisać o TDU. Wystarczy widzieć napis KT Racing przy tytule i wiadomo żeby gry nie kupować xD
Z jednej fajnie bo niepokoiła mnie ilość mapek. Ale..
1. nie każda mapa będzie miała każdy tryb co już limituje maksymalnie grę
2. znowu tona broni i jak zwykle będą too op...
BC2 był genialny bo było kilka broni i każda była do czegoś innego. Idealnie zbalansowana gra (może prócz shotgunów które w pewnym etapie były za mocne)
A pelny obrót kierownicy będzie? Czy już tak amebsko że niedługo w drugą stronę zacznie się kręcić?
Byłoby miło gdyby na PS6 wyszło GT8, a na PC wydali wtedy GT7. I tak jakby ktoś chciał kupić PS6 dla GT8 to by kupił.
nie ma to jak gra wydawana pod te gówniane konsole na 20 lat... czyli stagnacja w ciul i kolejny dupo roblox do niczego :D
Ja mam jeszcze lepszą sytuację bo w sumie nie mam obowiązków w domu i w pracy mogę przeglądać neta ile chce a też czuje się jakby dni znikały w sekundę.
Oni to robią bo lubią, bo szkolą się w programach lub robią projekty do szkoły a wy tylko stękacie.
Tak to jest zabijać gry w Early Access . Oczekuje się, że gra w wersji pre-alpha będzie na poziomie Bety Battleifelda 6 ;D
W jednym poście napisali, że fabuła to gówno a teraz tu piszą, że jest fajna... zdecydujcie się.
Aż mi się przypomniała rozmowa z pracownikiem Netii na YT.
Widocznie miał rację. To jest przekaz myśli :D
a możecie im napisać w moim imieniu że mam ich w dupie i niech spieprzają ze swoimi grami do rynsztoka i zapierdzielać na galerze? Czy oficjalnie mam uruchomić adblocka na waszej stronie aż przestaniecie o tym gównie pisać?
Nikt by nie płakał jakby dali opcję całkowitego włączenia lub wyłączenia przy wprowadzeniu tego syfu.
Moc PS5 to około 6700 XT. Sugerowana moc PS6 to 4080 (bez super). Różnica między tymi kartami to jakieś 80%. Zanim wyjdzie PS6 to będzie już conajmniej RTX 6xxx super jak nie 7xxx lub nawet super. Ponadto mamy wejść w lepszy proces technologiczny i rywalizacja między konkurencją ma się zaostrzyć co będzie skutkowało dużo większym boostem sprzętu. Już nie mówiąć, że do sprzętu będzie dokładany AI i inne bzdury co pewnie pozwoli w końcu odapalać gry z RT.
Z taką mocą na jaką zapowiadają PS6 to będziecie sobie grali na 30 fpsach nadal.
No też nie znalazłem info o żadnym AAAA. I jeszcze się zdziwimy jak słabe w niektórych aspektach będzie GTA 6. Niestety pomimo tego, że RAGE to fajny silnik i napchają bajerów to niestety prawo Moora już dawno przestało działać i od kilku lat mamy wielką stagnację sprzętu. Po KILKU latach moc sprzętu nawet x2 nie wzrosła... nie mówiąc już że ta gra wychodzi przed PS6, gdzie PS6 będzie o mocy podobnej do dzisiejszych kart graficznych czyli także totalnym kaszalotem ograniczającym przyszły gaming. (tak wiem - taka specyfika konsol - ale taka jest prawda). Jedyna nadzieja w tym, że będą przez 15 lat w kółko na nowo wydawać GTA 6 z nowymi bajerami ale raczej w to wątpię, chyba że bajerami nazywamy kolejny numerek przy DLSS :DDD
Spoko. Jedno whisky też nie starczy na dużo czasu a jednak 100zł trzeba wydać albo pić siki. W przeliczeniu na ilość godzin rozrywki to i tak się opłaca. Ale są tacy jak ty co płaczą, że wszystko jest za drogie. Ale jak mówimy o ewenementach takich jak BG3 czy Widmo Wolności to się nie dziwie. Oczywiście, że istnieją twórcy, którzy będą nawet za darmo dawali swoje oprogramowanie a to nie znaczy, że wszyscy mają tak robić.
Nic tu nie pomoże oprócz tego w co już zmierzaliśmy a mianowicie poniekąd ACTA. Po prostu dostęp do internetu będzie przyznawany za pomocą ID jakim jest PESEL czy cokolwiek innego w zależności od państwa. W ten sposób pozbędziemy się bardzo szybko trolli, cziterów i innego syfu. Oczywiście kosztem prywatności. Moim zdaniem już od dawna powinno coś takiego być w grach komputerowych bo inaczej walka z cziterami to jak walka z wiatrakami. Na początek mogliby wprowadzić poświadczenia nr telefonu + konto bankowe i dopiero wtedy możesz grać multi.
dlatego powstały takie magiczne rzeczy jak czytniki rss i funkcje przeglądarek, które zostawiają tylko sam tekst artykułów.
Prędzej doczekam się Lola 2, wowa 2 I half life 3 niż ludzie z tymi teoriami spiskowymi zmądrzeją.
Sam czekam na więcej informacji o portalu. Jeśli dojdzie edytor map jak zapowiadają to gracze sami zaczną robić swoje mapki tak czy siak. Nawet będzie de_dust2
AI nie jest złe. Teraz w gamingu i tak tnie się koszty na potęgę to lepiej mieć jakąś grę z wykorzystaniem AI niż nie mieć wcale. Zastosowań widzę kilka:
1. Rozmowy z przypadkowymi NPCami na temat świata i tego co się dzieje w danej lokalizacji.
2. Pełna lokalizacja w każdym języku włącznie z wykorzystaniem oryginalnych głosów aktorów.
3. Optymalizacja
4. Generowanie części świata.
5. Znaczna poprawa AI przeciwników.
6. Asystenci AI - przy bieganiu w minecraft możesz dopytać jak zrobić dany przedmiot
7. Dużo późniejsze to już generowanie całych gier w czasie rzeczywistym ale tu pewnie potrzeba kolejnych 20-30 lat.
się ludzie szybko obudzili, że Razer jest tylko dla frajerów XD Tam żaden sprzęt nie trzyma dłużej niż 6 miesięcy. Wszystko się rozpada jakby było z krakersów.
Zobaczymy jak REDzi sobie poradzą i co wyjdzie z UE6 przy premierze nowych konsol. Będzie to też ostatni etap życia UE5 więc pod koniec żywota powinien mieć jakąś lepszą "wydajność"
Wykażcie się inwencją twórczą i napiszcie coś o nowych grach, a nie spamicie grą z ponad 2 lat...
Mi nie pasują stare błędy. Nadal nie działa przycisk QUIT tak jak w poprzednich nowych częsciach i dalej znikają modele broni i postaci...
Jeśli oczekujesz widowiska jak w Marvel to nic tu w tych seriach po tobie. One stoją fabułą. Może nie do końca wybitną ale wystarczającą by zagłębić się w to uniwersum. Serie miały lepsze i gorsze momenty. Zrobiłem 2 tyg temu rewatch wszystkich alienów i bardzo dobrze się bawiłem. Uwielbiam uniwersum obcego ale nienawidzę "nudnych" a szczególnie bez żadnej głębi filmów. Widocznie nie były takie złe jak powiadasz.
Bo aktualnie mają sprzęt wszystkich nacji więc dostałbyś BFa bez wybrakowanego contentu xD
Coś czuje że to będzie mocny niewypał na premierę. Zbyt mało czasu. Zbyt wielki rush. Może po czasie stać się grywalne
a BO8 wprowadzi jetpacki a BO9 teleportacje a BO10 kilka wymiarów. I w sumie mamy Call of Duty: Apex Legends
No dla mnie to jest smutne jaką krzywde sobie robimy jako ludzkość, że nie można już "zabijać" dzieci w grach, bo co? To dorosłego można, to zwierzęta można ale dzieci już nie? Wartość dziecka jest większa niż innego człowieka? Gracze i tak jak będą chcieli to zmodują i zrobią wszystko. Natomiast imersja swiata tylko zyska gdy np. w bardzo cichym obszarze nagle dzieci będą hałasować i tryskać się pistoletami na wodę. Takie mini rzeczy a znacznie zwiększają realistykę gry. Chorobą jest to, że można zabijać w grach a nie można mówić konkretnych rzeczy albo zabijać jakiś konkretnych osób/ludzi/nacji/ras. Niedługo już nic nie będzie można robić w grach. Bo tak samo zastanawiam się jak minie kolejne 100 lat a my coraz więcej rzeczy cenzurujemy to już chyba żadnego słowa nie będzie dało się powiedzieć. W sumie to lepiej będzie nic nie mówić. Najlepiej to w sumie zastąpmy ludzi kurami bo MCDonald nie pozwoli żeby nie zabijać kur. Putin naciskaj przycisk bo żal patrzeć na ten zryty świat :P
Biorąc pod uwagę fakt, że z dupy sam się google słuchacz potrafi załączyć i jak akurat będę rozmawiał z kolegą, że już mam dość tego microsoftu i najchetniej to bym się ich pozbył to ja nie wiem czy te AI nie ewoluuje żeby pozbyć się ludzi z MS :D
Tyle lat się czeka na jakieś dobre gry a nie potrafią wytrzymać 3-7 dni. Stulejarze
Szczerze miałbym wyrypane i pracował nad tym dalej i wystawiał przez ruskie serwery. Ileż można czytać o tych psach co blokują fanowskie pracę. Niedługo nawet mówić nie będzie można bo będą zajęte wyrazy przez słownik języka polskiego.
Nie wiem po co ludzie marnują czas skoro wiedzą, że tak robi Rockstar. Już gorszy kibel w mózgu niż ludzie głosujący na wyborach zapytani dlaczego wybierają kandydata: "BO TAK"...
To poczekajcie na nowy silnik ile wtedy będzie mikropłatności za każdy obiekt i grafikę w grze ;)
Totalnie niepotrzebna gra bo to samo jesteśmy w stanie osiągnąć na modach do TW:Rome. Natomiast ta nowa gra wygląda dużo gorzej.
Czekam na powiew świeżości z autami elektrycznymi bez odgłosów silników i mamy sukces na miarę Ubisoftu
NFSy skończyły się dla mnie na Porshe i Undeground 2. Oczywiście Carbon i Most Wanted przywróciły trochę nadziei ale cała reszta to totalny syf.
Czytaj: +0.11111111111% do attack speeda i tak tysiąc razy ;)
Szczerze walą już mnie te drzewka rozwojowe bo nikt nie potrafi ich dobrze zrobić.
Byleby dało się rozjeżdżać pieski i grubasów bez wywalania gry i będę szczęsliwy :D
to studio wydało moją ulubioną gierkę ale zawsze miało ten problem, że nie umiało w marketing i ich gry szybko umierały mimo, że były dobre ;)
Bekowe jak wszyscy hejcą bo jak to tak można za darmo dać devowi jakiemuś dolara w ramach podziękowania, niż płacić kolejne 30 dolców za kolejną kopię gry.
A pewnie 50% wypowiadających się płaci suba za Netflixa i wspomaga produkcje tych pięknych bajkowych filmów :D
Większośc gier MMO tak wygląda m.in. FF14 wcale nie wygląda lepiej i nikt nie narzeka.
I tu przejawia się problem ludzkości. Wystarczy jeden błąd człowieka, żeby go zgnieść z powierzchni Ziemii. Eksperci sie tu wypowiadają jak bardzo nie podoba się im jego content bo nie zgodzili się w dwóch filmikach. Ciekawe jak wy sobie poradzicie z żonami i dziećmi xD
To sobie Microsoft kupił nic nie wartego już Blizzarda... a ile się namęczyli przy tym :D czekam na nieudolne wskrzeszenie marek jak SC i WC i przejęcie rynku gier przez chiny
A za rok 5000 Super z DLSS 4.5 i kolejne 10% więcej standardowej mocy ;). To w tym tempie to poczekam sobie na gen 7000 Super :)
Tylko mam nadzieje, że potrafią liczyć do 7 normalnie :D
Bo ta gra nudzi po 3 godzinach i brak ładowania mapy nic nie zmieni. W sumie to mam nawet większe obawy z tego powodu.
No ja nie wiem czy ktoś to gra skoro przy darmowym dostępie niedawno nie połączyłem się z absolutnie żadnym graczem. Od razu poszedł uninstall :)
I tak juz nie ma ładu i składu i ja widze kolorowe ludki więc nie wiem w czym ból dupy, że StormTrooper będzie tam biegać?
Biorać pod uwage jak ogromna ilość graczy gra w space marine 2 i że go tu brakuje to ranking o psu dupe rozbić ;)
Ja nadal czekam, aż ta gra przestanie wyglądać jak pixeloza ze stutteringiem na 5600x 3070ti 32gb. Gram w 4k we wszystkie simy i nie mam takich problemów jak tam.
Nie rozumiem hejtu. Na pewno korzystają już z AI tylko o tym się nie mówi. Wcale nie musimy dostawać AI wszędzie. Wystarczy np. wykorzystać AI do generowania lokacji podobnych do realnego świata i nanieść poprawki lub np. do migrowania rzeczywistych elementów do gry czy nawet dubbingu postaci. Skoro na YT to działa świetnie to czemu nie w grach?
Francuzi udowodnili już nie raz, że ich polityczno-ekonomiczne rozumowanie nie nadaje się do prowadzenia biznesów. Niech ten kraj upadnie razem z ich grami :P
A forzę chciałbym kochać bo nie mam PS5 i nie widzi mi się jeszcze do tego płacić za sprzęt i abonament zeby pograc w GT. Aczkolwiek co instaluje Forzę to na mocarnym sprzęcie dalej mam 30 fps więc ta gra powinna trafić do rynsztoka bo nawet jakbym miał jakimś cudem 144 fps to wygląda ta gra okropnie.
Reszta newsów super i nie mogę się doczekać. Chyba wrócę do iRacing jak już coś będzie bliżej wiadomo nowego silnika
Niech zrobią wreszcie druga część bo ta jest średnia, zbyt długa i nudzi już bo zanim się dojdzie do contentu z dlc to ma się ochotę już ją wyłączyć.
Nie potrzebuję aut w GTA 6. Wystarczy mi czołg i plaża. Uratuje ten świat przed tłuściochami hehe ;)
Uwaga! Tak idealna, że znajomi tylko w to grali przez co przejadła się w sekunde i siedzi na półce i ładnie wygląda :P
Nawet jeśli to ta gra jest tak nudna, że mnie to nie zachęca a do pobrania jest dostępna wersja z sejvem z wszystkimi pojazdami dla tych którzyu chcą się pobawić... wolę chyba już nie mieć aut i jeździć w TCM, niż wracać do FH5 niestety... Mam nadzieje na wielkie zmiany w FH6 bo inaczej nie wróżę tej serii nic dobrego.
A można po prostu robić Citizen Cony później na starych buildach, które są już gotowe a gre rozwijać dalej... Kiedy zaczniemy widłami wchodzić w prezesów?
Czyli coś co już mówiłem od dawna. Kolejne marki od EA upadają. Simsy były tylko kwestią czasu, za dużo konkurencji a EA lubi kroić zespoły tworzące gry, żeby je tylko utrzymywały, a potem liczy na to, że nagle zespół namaluje cacko. Czekam na krach niczym UBI.
To był wymóg Tencentu, żeby nie korzystali z Javy i przepisali grę na C++ po to, żeby można było wydać ją wydajną na wielu platformach i aktualizować w tym samym czasie (dzisiejszy problem minecrafta). Samo to, że gra posiada ciekawszy system RPG i walki oraz na wstępie BARDZO duże wsparcie modów i chyba więcej contentu niż sam Minecraft (bo ja mam dość kolejnych wersji drzewa). Także wydaje mi się, że jeśli w końcu się doczekamy i nie będzie jakąś DEI/zmonetyzowaną klapą to po czasie pobije Minecrafta. Wystarczy spojrzeć jak dobrze radzi sobie jego najbliższy teraz konkurent Roblox
Szkoda, że twórcy Hytale musieli przepisać grę na nowo. Ale coś czuje, że jak wyjdzie to rozniesie minecrafta bardzo mocno.
Przecież to jest jasne, że AI kompletnie zastąpi animatorów i co najwyżej będą po niej poprawiać. Animowanie (chińskich bajek) jest żmudną, trudną, długą, cholernie wyczerpującą i mało opłacalną pracą. Jeśli powstają takie gnioty jak Seven Deadly Sins i jeszcze potrzebują na zanimowanie tego przynajmniej 2 lat to dzięki AI ten okres mógłby się skrócić do pół roku i podejrzewam, że wyszłoby coś lepszego niż to co dostaliśmy ;)
Pracownicy nie będą się męczyć, a konsumenci dostaną to czego chcą szybciej. Ja nie widzę powodów do narzekań.
Na moim zestawie 3070ti i 5600x 32GB wszystko chodzi bez problemu w 4k 60-120fps. Do tego nie ma premier. Będą dopiero pod koniec 2025 jakieś lepsze gierki a na GTA6 i TES6 poczekamy jeszcze 3 lata więc można czekać spokojnie na RTX 6000. Wcale gry lepsze nie wychodzą. Wydaje mi sie ze graficznie wszędzie jest degradacja
Wybitny komentarz, który zmienił przeznaczenie wielu osób. Ale w sumie dobrze, że napisałeś o sobie.
Dzisiaj zrobiłem koledze obszerny wykład dlaczego to wszystko upadnie i akurat przykładem marka Sims a tu nagle taki artykuł.
Sądząc co sie dzieje po ogłoszeniu inZoi i tego, że nagle Paradox się wycofał ze swojej simsowej gierki, a EA już nie jest pewny RENE. Ogólnie wszystkie marki u EA się sypią przez konkurencję i coraz gorzej to wygląda w słupkach w Excelu. Wprowadzenie płantych modów bo brakuje pieniążków, a prowizje można pobierać. No i InZoi wprowadza pełno AI za darmo to też musimy bo nas wygryzie ;) Widać jak tonący brzytwy się chwyta. Mam nadzieje, że spotka ich to samo co niedługo UBI :)
Codemasters jedną grą zrobiło lepiej wiele rzeczy niż KT Racing przez 11 części. Już nie mówiąc o throttle bugu, który kompletnie psuł ostatnią część. Optymalizacja kwiczała strasznie. Grafika była nierówna. Usuwane były starsze trasy np rajd polski. Strasznie żałuję że kupiłem ostatnią część od KT Racing. Dlatego nie spodziewałem się kompletnie niczego po solar crown.
Zamiast zwiedzać kolejne nudne dungeony w Elden Ringu 2 to wolę remake Bloodborne, albo Bloodborne 2. Przynajmniej jakis nowy-stary setting.
Akurat bardzo szacun dla nich. Zwykle firmy by spieniężyły potężnie każdy z tych dodatków:
- generowanie tekstur AI
- skanowanie własnych modeli
- mody
- ogromna mapa i edytor postaci
Takie EA z simsami to sprzedaje pakiety paru tekstur za 120zł i to jeszcze zabugowanych. Zdziwie się jak Inzoi nie będzie kosztować 1000zł na start :D
Takie samo smutne życie jak ci co narzekają, przeklinają, spędzają weekendy tylko na piciu, lubią baby z fiutami, a jednak jest to powszechnie uznawane za normalne.
Coś czuje, że InZOI spowoduje odejście graczy od marki simsów, tak jak COD spowodował odejście od battlefieldów. Na horyzoncie jest kilka gier piłkarskich a Forza Horizon gniecie NFSy nawet fabularnie hehe xD. Coś czuję, że EA się zapłacze za pare lat jak słupki będą lecieć w dół.
Poczekamy jeszcze 2 lata aż dodadzą DLC i nowe aktywności. Stabilne 90 fpsów. I gre w promocji za 20zł bez online to może kupie :)
"Forza Motorsport wychodzi na prostą" - optymalizacja i grafika leżą tak bardzo, że po 4 powrotach nie mam zamiaru wracać więcej.
"TDU: Solar Crown" - biorąc pod uwagę jakie ścierwo odwalali z serią WRC i nie słuchali graczy. Nie poprawiali znanych bugów takich jak Throttle bug znany z ostatniej odsłony uważając, że "tak ma to działać, it's a feature" gdzie nie było tego w żadnej odsłonie....to ja podziękuję za ich nową grę. Mieli wtopę przed premierą. Ciekawe ile będzie po premierze.
Unbound kupiłem ostatnio bo miałem ochotę na NFSy pierwszy raz od dawna i wyczytałem, że mimo woke kupy to najlepszy model jazdy... No taki najlepszy, że grając w U2 albo MW to miałem raka jak zagrałem w unbound i poddałęm się i grę zwróciłem.
NFSa szybko nie zobaczymy nowego. Twórcy pracują nad BFem. Mimo hejtu na te gierki to liczę na to, że może po 5 latach od premiery za 20zł będą grywalne ;)
A o optymalziacji zapomnieli chyba bo gra na moim 5600x 3070ti 32gb jest niegrywalna :) i nawet na ultra wygląda jak rozmazane gówno
wkurza mnie dosłownie, że Win11 wyciąga niby lepsze statystyki w grach. Natomiast jak się czyta, że SSD działają wolniej, że procki działają wolniej co chwila to ja już wolę chyba Win10. Bo przynajmniej działa szybciej eksplorer i start :) Odpusczę sobie te 5% więcej wydajności w grach.
Z tego co pamiętam to monster hunter zawsze był brzydki i drewniany i to mnie odrzucało. Dlatego odbiłem się od tej serii mocno. Osobiście mam nadzieje, że kiedyś wyjdzie jakiś remaster łączący wszystkie części w jedno, żebyśmy mieli 3 biomy (zimowy, pustynny i leśny) z lepszą grafiką i mniej drewnianym gameplayem.
Miałem nadzieje wskoczyć w Wilds bo wydaje się być najmniej drewniany ale zobaczymy po recenzjach.
Tylko czy my gracze potrzebujemy super silnika napędzającego grę? HL1 i 2 może i miały fajne silniki na tamte czasy i dostaliśmy dobre gry ale dobra gra nie zależy od silnika.
Wymyślili windowsy na nowo, painty na nowo, cortane na nowo, pasek zadań na nowo, widżety na nowo. Coś się udało? Jedynie chyba tylko Edge. Jako administrator mogę powiedzieć, że w Ustawieniach brakuje tak wielu rzeczy i tak wiele jest ograniczona, że jest to dużo bardziej niewygodne i nie chodzi tylko o kwestie przyzwyczajenia. Działa to topornie po prostu. Ustawienia próbują coś wyszukiwać z automatu nie wiem po co i zanim pokaże się przycisk "dodaj ręcznie" to trzeba poczekać. Po co to? Ja chce od razu dodać coś ręcznie. Debilizm w czystej postaci.
Czyli coś co od dawna wymyślili YTberzy. Jeszcze, żeby było gdzie sie chować w tej grze jak to pusta kaszana jest ;) Nie, dziękuje nie wrócę.
Tak, reklamowany materiał. Myszki razera psująsię na potęgę. Czasem nawet 2 miesiące po zakupie. Kolega to serwisuje. Skupuje te myszki i wymienia klawisze. Także powodzenia co średnio 3 miesiące dawać 200zł za myszkę. Zajebista sprawa.
Mam kilka myszek logitecha i jeszcze żadnej nie wywaliłem. Natomiast główna myszka to Roccat Air Kone bo przesiadłem się ze względu iż G502 nie pasuje do mojego chwytu i wielkości dłoni a Roccat jako jedyny oferował zajebistą myszkę wireless z wieloma przyciskami podobną do G502