Już widać nerf grafiki mocny. Cała nadzieja, że tworzą tą grę z taką perspektywą, że kiedyś na nowszych konsolach wrócą z poprzednią grafiką. Do tego rozwój woke trybu GTA Online nie wróży nic dobrego. Misje nudne jak flaki z olejem. Dlatego kolega wyżej mówi dobrze. Żadnych preorderów. Nie wątpie, że to będzie wielki sandbox z multum rzeczy do roboty but still...