Komentarze do wiadomości: GTA 6 ma być niemal całkowicie pozbawione irytującego elementu. Rockstar potwierdza, że czeka nas klasyczne doświadczenie, a gracze śmieją się z rozmiaru gry

Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz
24.06.2026 19:14
Valthiar
1
odpowiedz
Valthiar
49
Pretorianin

Mam złe przeczucia. Oczekiwania są za duże. Żeby się nie okazało, że to będzie coś w rodzaju DLC do GTA 5.

24.06.2026 19:24
1.2
odpowiedz
tybet2
167
Generał

Ingolosio tymczasem to ty napisałeś "XDDDDDDDDDDDDDDDD" jakby jakiś ostry lag na łączu nastąpił.
Self-pwned.

Sama gra będzie walczyła z Robloxem jak wcześniej nic innego (pomijając, że GTA V zarobiło więcej niż Roblox). Chcą "graczy tworzących cokolwiek" odebrać. Moim zdaniem kod sieciowy będzie słaby (tak jak w piątce), ale przynajmniej w innych grach online będzie wyższy poziom.

24.06.2026 19:30
1.3
odpowiedz
Ingolosio
25
Chorąży

tybet2 stawaj zesrałes sie dzieciaku :DDDDD! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

24.06.2026 20:03
GreedFire
2
odpowiedz
GreedFire
49
Pretorianin

Tryb sieciowy se kupicie za kolejne 300zł :) A jak chcecie kustomizacje to 500zł :)

24.06.2026 20:12
Tomek465
3
odpowiedz
Tomek465
103
Konsul

GTA 6 niedługo a Jutro Premiera nowych Jackass !
Ciągle cos się dzieje ehh :P

Forum Forum Gry Akcji
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl