Mam złe przeczucia. Oczekiwania są za duże. Żeby się nie okazało, że to będzie coś w rodzaju DLC do GTA 5.
Self-pwned.
Sama gra będzie walczyła z Robloxem jak wcześniej nic innego (pomijając, że GTA V zarobiło więcej niż Roblox). Chcą "graczy tworzących cokolwiek" odebrać. Moim zdaniem kod sieciowy będzie słaby (tak jak w piątce), ale przynajmniej w innych grach online będzie wyższy poziom.
Tryb sieciowy se kupicie za kolejne 300zł :) A jak chcecie kustomizacje to 500zł :)