Komentarze do wiadomości: Temu niespodziewanemu hitowi mogą ulec nawet Forza Horizon 6 i Subnautica 2. Dziś premiera nostalgicznej gry w klimacie lat 90., która może być czarnym koniem maja

Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz
07.05.2026 19:50
GreedFire
1
2
odpowiedz
GreedFire
49
Pretorianin

Dobry tytuł. Kolejna gra z Temu

07.05.2026 21:48
2
6
odpowiedz
TheFrediPL
119
Generał

Nie ma chyba większego zniechęcenia niż 10/10 od ign xd.

07.05.2026 22:04
3
1
odpowiedz
SirToth
67
Centurion

kolejny as z gry-online zrobił sobie za mocną herbatę

07.05.2026 22:46
4
4
odpowiedz
Szark
20
Legionista

Przecież to woke flop, samo 10/10 od IGN pokazuje żeby trzymać się z daleka. Gra ma peak graczy 1500 na steam, żadna gra pozytywnie odebrana przez IGN nie okazała się od lat dobra.

08.05.2026 00:22
Chomik_W_Zbroi
5
1
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
2
Chorąży

Przyjemna gierka, fajna odskocznia od większych tytułów. Playlista z gry jest na spotify [link]

post wyedytowany przez Chomik_W_Zbroi 2026-05-08 00:23:06
08.05.2026 06:29
free-to-play
6
1
odpowiedz
free-to-play
60
Pretorianin

Żałośnie się czyta te komentarze osób które nie mają pojęcia o grze, ale trzeba plunąć jadem. Dobrze że choć Chomik napisał coś z sensem.

08.05.2026 06:39
dj_sasek
7
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
dj_sasek
179
Freelancer

Gierka na 3 godziny, woke wylewa się na każdym kroku. 2/10

08.05.2026 12:00
Araneus357
👍
7.1
3
odpowiedz
Araneus357
65
Scourge of Hell

A to dopiero początek zalet!

09.05.2026 20:37
Bartuno96
7.2
odpowiedz
Bartuno96
51
Centurion

Gdzie tam widziałeś woke? Zagraj i dopiero oceniaj.

post wyedytowany przez Bartuno96 2026-05-10 13:55:03
09.05.2026 21:55
7.3
odpowiedz
Szark
20
Legionista

Słuszne podejście, nikt z chociażby minimalnym poczuciem smaku nie powinien nawet dotykać gier które dostają 10/10 od IGN. Przecież ta gra to hipsterska wizja bananowego okresu dojrzewania w Ameryce.

10.05.2026 14:55
dj_sasek
7.4
odpowiedz
dj_sasek
179
Freelancer

Bartuno96 - a w co tam grać? recenzje tej gry trwają dłużej niż faktyczny gameplay, a sama gra to jak pinterest z dialogami... zlepek pomysłów "nostalgia vibes" z czasów VHS, zrealizowany dennie i z cringe wylewającym się z ekranu połączony z dwugodzinnym teledyskiem udającym głębię emocjonalną... wszystko neonowe, melancholijne, "wholesome". Gra dla sączących sojowe latte o poranku, którzy narzekają, że dosypali za dużo wanilii. Jak będę chciał obejrzeć film naciskając W to dam znać. Na razie polecam omijać szeroko.

post wyedytowany przez dj_sasek 2026-05-10 14:57:25
08.05.2026 07:54
8
1
odpowiedz
NieKonwencjonalnie
5
Legionista

Gra na jeden wieczór. Mi całość zajeła 3-4 godziny. Gra kosztuje 60 zł na Steam, więc aż takiej tragedii nie ma. Jest też dostępna w GamePass. Tytuł ma świetny soundtrack - ponad 20 utworów z których zrobiłem swój własny Mixtape. W całej grze brakowało mi zajmującej historii - jest to poniekąd hołd złożony latom 80-90. Aczkolwiek raz czy dwa się uśmiechnąłem. Plus oczekiwałbym więcej gameplayu, którego tutaj jest zbyt mało.

08.05.2026 11:45
9
odpowiedz
4 odpowiedzi
Just Marta
2
Junior

Takimi tytułami sprawiacie, że jeszcze bardziej krytycznie podchodzi się do gier.

08.05.2026 16:43
😢
9.1
1
odpowiedz
Oryn
1
Legionista

Just Marta sam nie lubię, ale rozumiem. Algo googla jest bezlitosny. Nie dasz gównianego tytułu - nie istniejesz...

Smutna rzeczywistość dzisiejszego internetu.

08.05.2026 19:22
Chomik_W_Zbroi
9.2
odpowiedz
Chomik_W_Zbroi
2
Chorąży

Oryn
Nie, nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Ludzie (a przynajmniej ja) są już zmęczeni clickbaitem. Prędzej czy później zawsze wraca się do miejsc, gdzie szanuje się czas czytelnika.

08.05.2026 19:38
9.3
odpowiedz
Oryn
1
Legionista

Chomik_W_Zbroi rozumiem Twój tok myślenia. Też tak zawsze uważałem. Ale to myślenie idealistyczne. Już od dawna nieaktualne niestety.

Internetem żądza algorytmy. Co z tej garstki powracających, jak większość ruchu w serwisach contentowych to Google Discover. Żeby do niego trafić to trzeba robić takie tytuły. 

Gwarantuje Ci, że autorzy też ich nie lubią. Tylko to nie jest ich wybór. Muszą takie być, żeby się załapać do Discover. Google latami uzależniał od siebie zarówno użytkowników jak i twórców. Teraz przy pomocy AI Mode i Overviews przekręcił wajhę w swoją stronę.

Nie ma IMHO tutaj złej woli, raczej rozpaczliwa walka o przetrwanie... Pewnie za jakiś czas to się ułoży, ale na ten moment czasy są ciężkie.

09.05.2026 22:15
9.4
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

Juz wolałbym żyć w zgodzie sam ze sobą i trafić z tekstem do 10 osób niż napisać flopa dla mas, którego nikt całego nie przeczyta.

09.05.2026 22:13
10
odpowiedz
2 odpowiedzi
tur8omru
0
Chorąży
Image

Sobota wieczór, w ten hit gra lekko ponad 2000 osób.

Po raz kolejny, zajmijcie się rzetelnym dziennikarstwem, a nie pisaniem głupot.

A IGN to ściek.

post wyedytowany przez tur8omru 2026-05-09 22:14:07
10.05.2026 13:50
Bartuno96
10.1
1
odpowiedz
Bartuno96
51
Centurion

Ale wiesz że to gra indie więc nikt nie oczekuje po niej 100 k graczy jednocześnie? Po za tym ludzie grają w to też na innych platformach.

Sam kupiłem na PS5 i skończyłem. Gra na 4-5 godzin ale mnie buja i dużo dobrej muzyki do posłuchania.

post wyedytowany przez Bartuno96 2026-05-10 13:54:18
10.05.2026 15:20
10.2
odpowiedz
tur8omru
0
Chorąży

No i fajnie, że ci się podobało. Peace.

Poza tym*

15.05.2026 09:29
11
1
odpowiedz
SpoconyDzik
1
Junior

To nawet nie jest gra, jak to może mieć 10/10. To bardziej film interaktywny i do tego słaby.

Forum Forum Gry Przygodowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl