Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skuty ogr #2 (Zamek w Ashinie) | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis drugiego starcia z potworem Chained Ogre. Nasz opis informuje kiedy odblokowywana jest ta walka oraz jak po raz drugi rozprawić się z potworem. Przygotowaliśmy świetną metodę, która pozwala zabić ogra bez konieczności zużycia dużej ilości lekarstw.

Jak odblokować drugi pojedynek z bossem Chained Ogre?

Lokalizacja: Zamek w Ashinie (Ashina Castle) - Skuty ogr #2 (Zamek w Ashinie) | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Zamek w Ashinie (Ashina Castle)

Nagrody: Koralik modlitewny, pasywna umiejętność Shinobi Medicine Rank 3 - zwiększa się skuteczność używanych medykamentów.

Drugą walkę z bossem Chained Ogre najwcześniej możesz rozegrać po tym jak awansujesz do finałowej części głównego wątku fabularnego, tzn. po tym jak znajdziesz trzy artefakty dla Kuro. Po powrocie do Zamku w Ashinie będziesz świadkiem ataku na zamek i konieczna okaże się ponowna przeprawa przez tę lokację po to żeby na nowo odblokować posążki rzeźbiarza na terenie zamku.

Na potrzeby rozegrania pojedynku z ogrem najlepiej dotrzeć do posążka rzeźbiarza Sień w górnej wieży (Upper Tower - Antechamber). Przejdź do głównego pomieszczenia zamku ignorując po drodze przeciwników. Przeskocz przez balustradę i zeskocz na parter zamku gdzie więziony jest ogr.

Chained Ogre to opcjonalny boss. Nie musisz z nim walczyć po to żeby dokończyć główną fabułę. Możesz także dotrzeć do lokacji z nim już po odblokowaniu jednego z zakończeń.

Przebieg pojedynku z bossem

Ogr, z którym walczysz, dysponuje identycznymi atakami do bossa spotkanego w Podzamczu Ashiny - Skuty ogr #2 (Zamek w Ashinie) | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Ogr, z którym walczysz, dysponuje identycznymi atakami do bossa spotkanego w Podzamczu Ashiny. Oto ich krótkie przypomnienie:

  1. Najbardziej uważaj na ataki oznaczone czerwonym symbolem - ogr może podjąć próbę złapania bohatera lub rzucić się w jego stronę. W obu przypadkach zdecyduj się na szybki odskok.
  2. Ogr może wyprowadzać silne kopnięcia, zarówno bezpośrednio w walce wręcz, jak również w trakcie wykonaniu rzutu. Bestia może też celowo przewracać się na plecy żeby zmiażdżyć bohatera.
Jest bardzo łatwy sposób na wygranie tej walki - Skuty ogr #2 (Zamek w Ashinie) | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Jest bardzo łatwy sposób na wygranie tej walki. Zainteresuj się dużą konstrukcją w środkowej części sali - pokazuje ją powyższy obrazek. Możesz biegać nieprzerwanie wokół niej i doprowadzać do tego żeby ogr podążał za bohaterem.

Plan działania jest następujący - wyprowadź 1-2 zwykłe ataki kataną i szybko odskocz zanim boss zdoła skorzystać z jednej ze swoich umiejętności. Nie musisz używać żadnych specjalnych ataków ani zdolności, choć mogą one oczywiście być pomocne w szybszym zabiciu ogra. Nie wybieraj jednak wolnych ataków ani nie przesadzaj z ich liczbą, bo ogrowi może się udać pomyślnie odpowiedzieć i zadać obrażenia. Powtarzaj opisane czynności żeby dwukrotnie pozbawić bossa paska zdrowia i wykonać na nim w sumie 2 śmiertelne ciosy.