Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę podnieść lootu w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Podczas przechodzenia gry Sekiro: Shadows Die Twice możesz mieć problemy ze zrozumieniem na jakich zasadach podnosi się pozostawiany przez przeciwników loot. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak podnosić złoto i przedmioty wyrzucane przez wrogów.

Jeżeli pokonałeś przeciwnika i chcesz zabrać wyrzucony przez niego loot (ma on złoty kolor) to musisz przytrzymać przycisk interakcji (domyślnie Kwadrat na PS4 / X na XONE) - Dlaczego nie mogę podnieść lootu w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Jeżeli pokonałeś przeciwnika i chcesz zabrać "wyrzucony" przez niego loot (ma on złoty kolor) to musisz przytrzymać przycisk interakcji (domyślnie Kwadrat na PS4 / X na XONE). Gra zacznie pokazywać animację przyciągania ("zasysania") okolicznego lootu i dopiero wtedy pojawi się on w inwentarzu bohatera. Przy prawej krawędzi ekranu wyświetli się informacja o ilości zebranego złota i opcjonalnie również o dodatkowych odnalezionych przedmiotach (np. miksturach).

Samo przebiegnięcie obok pozostawionych przez wrogów przedmiotów nie doprowadzi do ich automatycznego podniesienia. Pamiętaj o tym zwłaszcza jeśli szybko przechodzisz przez jakąś lokację.

W tradycyjny sposób zabiera się z kolei loot umieszczonych w różnorakich skrzyniach w świecie gry - Dlaczego nie mogę podnieść lootu w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

W tradycyjny sposób zabiera się z kolei loot umieszczonych w różnorakich skrzyniach w świecie gry. W tym przypadku po ustawieniu się przy jakimś pojemniku musisz wcisnąć przycisk interakcji żeby go otworzyć. Na ekranie pojawi się większa informacja o rodzaju odnalezionego przedmiotu.