Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć liczbę użyć tykwy leczniczej w Sekiro Shadows Die Twice? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Tykwa lecznicza (Healing Gourd) jest w grze Sekiro: Shadows Die Twice odpowiednikiem mikstury zdrowia. Korzystanie z tego przedmiotu jest bardzo limitowane. Nasza strona poradnika podpowiada jak częściej móc korzystać z tykwy leczniczej.

Tykwę leczniczą otrzymasz od Kuro jeszcze w trakcie rozgrywania prologu gry - Jak zwiększyć liczbę użyć tykwy leczniczej w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Tykwę leczniczą otrzymasz od Kuro jeszcze w trakcie rozgrywania prologu gry. Niestety domyślnie główny bohater dysponuje tylko jednym ładunkiem tykwy leczniczej. Oznacza to, że możesz wyleczyć się tylko jeden raz.

Po tym jak zużyjesz ładunek tykwy leczniczej nie będziesz mógł ponownie jej użyć aż do momentu powrotu do dowolnego posążka rzeźbiarza ("ogniska") i skorzystania z opcji odpoczynku. Odpoczynek odnawia zapas wszystkich obiektów wielokrotnego użytku, ale wadą tego rozwiązania jest to, że odnawiają się (respawnują) wszyscy pokonani wcześniej przeciwnicy. Nie możesz ponadto powracać do posążka w trakcie walk z bossami i w początkowych walkach jedno użycie tykwy musi ci wystarczyć.

Gra pozwala na szczęście na zwiększanie liczby użyć tykwy leczniczej w ramach pojedynczej wyprawy - Jak zwiększyć liczbę użyć tykwy leczniczej w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Gra pozwala na szczęście na zwiększanie liczby użyć tykwy leczniczej w ramach pojedynczej wyprawy. W ustalonych miejscach w grze zdobywa się nasiona tykwy (Gourd Seed) - mogą one być gdzieś ukryte lub mogą zostać przyznane za pokonanie jakiegoś bossa. Na stronie Nasiona tykwy zestawiliśmy szczegółowo miejsca ich odnajdywania.

Za każdym razem gdy odnajdziesz nasiono tykwy możesz powrócić do Zaniedbanej Świątyni i spotkać się w niej z Emmą (Emma the Physician) - Jak zwiększyć liczbę użyć tykwy leczniczej w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Za każdym razem gdy odnajdziesz nasiono tykwy możesz powrócić do Zaniedbanej Świątyni i spotkać się w niej z Emmą (Emma the Physician). Przekaż jej nasiono, a w nagrodę o 1 zwiększy się liczba użyć tykwy leczniczej.

Radzimy na bieżąco odnajdywać i dostarczać Emmie kolejne nasiona. Łatwiej będzie ci przetrwać w wielu trudniejszych walkach, jeśli będziesz mógł kilka razy podleczyć się.