Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Głębiny w Ashinie (Ashina Depths) to tytuł jednej z głównych lokacji gry Sekiro: Shadows Die Twice, przy czym zlokalizowanie przejścia do niej może być kłopotliwe. Na tej stronie poradnika prezentujemy pełną trasę podróży z Zamku w Ashinie do Głębin w Ashinie.

Głębiny w Ashinie najwcześniej możesz odwiedzić po tym jak dotrzesz do Zamku w Ashinie - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Głębiny w Ashinie najwcześniej możesz odwiedzić po tym jak dotrzesz do Zamku w Ashinie. Bardzo wskazane jest jednak poświęcenie dodatkowego czasu na to żeby odblokować lepsze umiejętności i rozwinąć statystyki bohatera. W Głębinach przebywają silni przeciwnicy i bossowie, z którymi słabsza postać może mieć problemy.

Rozpocznij po lewej stronie zamku, przy posążku rzeźbiarza Zbiornik w Ashinie (Ashina Reservoir). Obróć się w lewo, podejdź do krawędzi i złap się wystającego drzewa.

Dotrzyj do ściany, na którą się wdrap - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Dotrzyj do ściany, na którą się wdrap. Pod bohaterem będzie stał przeciwnik mogący zaalarmować swoich kolegów - zignoruj go lub zabij. Przejdź w lewo i ustaw się przy przepaści. Złap się pokazanego na obrazku zaczepu lub przejdź ostrożnie po wąskiej krawędzi.

Wyrusz prosto i dotrzyj do zejścia do lochu - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wyrusz prosto i dotrzyj do zejścia do lochu. Na dole czeka boss - Lone Shadow Longswordsman. Jeżeli to twoja pierwsza wizyta w tej lokacji to przejdź do rozdziału Bossowie. Z opisu walki z bossem dowiesz się jak można go zaskoczyć i jak łatwo pokonać. Jeżeli boss już nie żyje to możesz oczywiście od razu przejść dalej.

Przepłyń przez częściowo zalaną część jaskini i złap się górnego zaczepu - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Przepłyń przez częściowo zalaną część jaskini i złap się górnego zaczepu. Wkroczysz do Opuszczonego lochu (Abandoned Dungeon).

Wyrusz prosto. Możesz po drodze zignorować mijane jaszczurki. Nie zeskakuj też do zlokalizowanej po lewej stronie areny gdzie przebywa jeden z bossów (Shichimen Warrior).

Przejdź na koniec skalnej półki i przeskocz na sąsiednią - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Przejdź na koniec skalnej półki i przeskocz na sąsiednią. Możesz już dotrzeć do nowego posążka rzeźbiarza - Przepastna głębina (Bottomless Hole).

Skorzystaj z przejścia znajdującego się obok ogniska - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Skorzystaj z przejścia znajdującego się obok ogniska. Po drodze miniesz dwóch NPC-ów, aczkolwiek nie musisz z nimi rozmawiać. Dotrzyj do Przepastnej głębiny, czyli do ogromnej przepaści bez widocznego dna.

Wykonaj skok w przepaść - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wykonaj skok w przepaść. Lot potrwa kilka sekund i bądź gotowy do wciśnięcia przycisku użycia haka z liną gdy tylko pojawi się taki znacznik. Bohater złapie się zaczepu i dotrze na pokazaną na obrazku małą półkę.

Rozpocznij liniową wspinaczkę i zeskocz do niższej pieczary - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Rozpocznij liniową wspinaczkę i zeskocz do niższej pieczary. Przebywa tu pojedynczy zombiak, ale możesz go zignorować. Skręć w prawo i odszukaj małą dziurę w ziemi, do której można wskoczyć - pokazuje ją dołączony obrazek.

Po wylądowaniu w nowym miejscu wykonaj kilka kroków żeby odblokować pierwszy posążek rzeźbiarza lokacji Głębiny w Ashinie - Gdzie jest zejście do Głębin w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po wylądowaniu w nowym miejscu wykonaj kilka kroków żeby odblokować pierwszy posążek rzeźbiarza lokacji Głębiny w Ashinie. Gra wyświetli potwierdzenie o dotarciu do nowej lokacji tuż po wkroczeniu do pierwszej dużej pieczary z przeciwnikami (Zatrute rozlewisko - Poison Pool).