Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zacny Koremori w dzbanie | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W Sekiro: Shadows Die Twice znajdziesz wielu handlarzy, którzy chętnie odkupią od ciebie zbędne przedmioty oraz oferują przedmioty codziennego użytku, jak Granulki czy Odtrutki. Poniżej znajdziesz informacje o tym, gdzie znaleźć i co możesz zakupić u Zacnego Koremori w dzbanie.

Jak znaleźć Zacnego Koremori w dzbanie

Handlarza Zacnego Koremori w dzbanie znajdziesz niedaleko czwartego posążka rzeźbiarza: Kwiatowa arena - Zacny Koremori w dzbanie | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Handlarza Zacnego Koremori w dzbanie znajdziesz niedaleko czwartego posążka rzeźbiarza: Kwiatowa arena. Znajduje się on przy budynku widocznym na skale w lewym rogu mapy, jednak dostęp na ten obszar jest uniemożliwiony przez zniszczony most.

Aby przedostać się na ową skałę, musisz przejść w głąb konstrukcji pod zamknięte drewniane wrota, nieopodal wielkiego drzewa - Zacny Koremori w dzbanie | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Aby przedostać się na ową skałę, musisz przejść w głąb konstrukcji pod zamknięte drewniane wrota, nieopodal wielkiego drzewa. Stamtąd skręć w lewo i idź na krawędź skały.

Dostrzeżesz na skale uchwyt na linę, który prowadzi do jaskini - Zacny Koremori w dzbanie | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Dostrzeżesz na skale uchwyt na linę, który prowadzi do jaskini. Korzystając z tego przejścia dotrzesz do handlarza Zacnego Koremori w dzbanie.

Co oferuje Zacny Koremori w dzbanie?

Zacny Koremori w dzbanie oferuje przedmioty tylko w zamian za łuski karpia skarbów, które pozyskasz zabijając karpie ulokowane w wielu zbiornikach wodnych w całym świecie gry, a szczególnie wiele w jeziorze w tej lokacji.

  1. Lapis Lazuli - ten handlarz jako jedyny w grze oferuje na sprzedaż kamienie Lapis Lazuli, które wymagane są do wykonania ulepszeń protezy najwyższego poziomu. Kamienie te możesz również znaleźć pokonując niektórych bossów.
  2. Maska Smoka: lewy fragment - jest to trzeci fragment maski, które można zakupić u handlarzy. Zebranie wszystkich trzech fragmentów pozwala zbudować maskę, dzięki której otrzymujesz (podczas korzystania z Posążka rzeźbiarza) zamiany 5 pkt umiejętności na 1 pkt mocy ataku.

Przedmiot

Ilość

Cena (łuski karpia skarbów)

Kropla smoczej krwi

1

1

Lapis Lazuli

2

6

Maska Smoka: lewy fragment

1

12