Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy warto uderzyć w ogromny dzwon w Świątyni Senpou w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W trakcie eksploracji Świątyni Senpou w grze Sekiro: Shadows Die Twice możesz dotrzeć do świątyni z ogromnym dzwonem. Na tej stronie poradnika informujemy czy warto uderzyć w dzwon i jakie są konsekwencje wykonania tej akcji.

Lokacja, o której mowa, to Świątynia demona dzwonu (Bell Demons Temple) znajdująca się na terenie obszaru Świątynia Senpou na wzgórzu z dala od głównych budynków - Czy warto uderzyć w ogromny dzwon w Świątyni Senpou w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokacja, o której mowa, to Świątynia demona dzwonu (Bell Demon's Temple) znajdująca się na terenie obszaru Świątynia Senpou na wzgórzu z dala od głównych budynków. Trasę podróży do tej świątyni możesz znaleźć na stronie z opisem przejścia lokacji Świątynia Senpou. W skrócie - po dotarciu do posążka rzeźbiarza Shugendo musisz wybrać lewą wąską ścieżkę przy przepaści, która zakłada wspinaczkę z wykorzystaniem haka z liną. Po dotarciu do celu podróży możesz odblokować posążek rzeźbiarza żeby w razie potrzeby łatwo powracać w to miejsce.

Możesz w każdej chwili podejść do dużego dzwonu i w niego uderzyć (przycisk interakcji).

Uderzenie w dzwon nakłada na głównego bohatera klątwę Sinister Burden - Czy warto uderzyć w ogromny dzwon w Świątyni Senpou w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Uderzenie w dzwon nakłada na głównego bohatera klątwę Sinister Burden. Otrzymasz też automatycznie dzwonek demona (Demon Bell). Działanie klątwy polega na zadawaniu większych obrażeń przez napotykanych przeciwników.

Możesz oczywiście wykorzystać klątwę jeśli szukasz większego wyzwania lub jeżeli chcesz otrzymywać więcej lootu od przeciwników - Czy warto uderzyć w ogromny dzwon w Świątyni Senpou w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Możesz oczywiście wykorzystać klątwę jeśli szukasz większego wyzwania lub jeżeli chcesz otrzymywać więcej lootu od przeciwników. Klątwę możesz łatwo zdjąć w dowolnym momencie gry. Wystarczy umieścić dzwonek demona na pasku przedmiotów podręcznych i użyć go. Gra po chwili wyświetli potwierdzenie o usunięciu klątwy.

Gra nie informuje na bieżąco o tym, że klątwa jest nadal aktywna. Jeśli walki z bossami czy nawet zwykłymi przeciwnikami sprawiają ci mnóstwo problemów, to sprawdź czy posiadasz w inwentarzu niewykorzystany dzwonek demona (1/1). Mogłeś zapomnieć o pozbyciu się klątwy. Nie zniknie ona nawet jeśli upłynęło dużo czasu od uderzenia w dzwon. Musisz użyć dzwonka, czyli gra musi pokazywać 0 sztuk tego przedmiotu (0/1).