Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice zamieściliśmy opis wmontowanego topora (Loaded Axe), który jest jednym z dostępnych w grze narzędzi protezy. Z naszego opisu dowiesz się o sposobie odblokowania wmontowanego topora oraz o jego głównych zastosowaniach.

Jak odblokować Wmontowany topór?

Wmontowany topór możesz pozyskać na stosunkowo wczesnym stadium gry, ale musisz w związku z tym odblokować sobie dostęp do Posiadłości rodu Hirata - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wmontowany topór możesz pozyskać na stosunkowo wczesnym stadium gry, ale musisz w związku z tym odblokować sobie dostęp do Posiadłości rodu Hirata. Komplet informacji jak tego dokonać znajdziesz na stronie Jak odblokować dostęp do Posiadłości rodu Hirata? w rozdziale FAQ naszego poradnika.

Kontynuuj eksplorację lokacji Posiadłość rodu Hirata aż dotrzesz do posążku rzeźbiarza o nazwie Droga do posiadłości (Estate Path). Wyrusz prosto od obozowiska omijając przeciwników lub rozprawiając się z nimi. Wybierz wąską ścieżkę ze schodami, która zaprowadzi bohatera do rozmawiających strażników (obrazek). Omiń ich lub zabij.

1 - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Zajmij się zbadaniem bocznych obszarów, a konkretnie tego z obrazka 1 gdzie można podsłuchać rozmowy kolejnych przeciwników - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Zajmij się zbadaniem bocznych obszarów, a konkretnie tego z obrazka 1 gdzie można podsłuchać rozmowy kolejnych przeciwników. Pozbądź się ich i otwórz drewnianą okiennicę (obrazek 2). Możesz wyjąć ze skrzynki obiekt potrzebny do wyprodukowania narzędzia protezy - Małpi topór Shinobi (Shinobi Axe of the Monkey).

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor) - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor). Wybierz opcję stworzenia nowego narzędzia i zaznacz Wmontowany topór. Przedmiot zostanie wyprodukowany bez żadnych dodatkowych opłat.

Ustaw nowo wytworzony Wmontowany topór w jednym z trzech slotów na narzędzia protezy. W trakcie gry możesz przełączać się pomiędzy aktywnymi gadżetami (domyślnie wciskając Trójkąt / Y).

Zastosowania wmontowanego topora

2 - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Wmontowany topór pozwala na wyprowadzanie bardzo silnych ataków toporem, które są jednak powolne - Wmontowany topór | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wmontowany topór pozwala na wyprowadzanie bardzo silnych ataków toporem, które są jednak powolne. Teoretycznie możesz używać tego narzędzia do eliminowania dowolnie upatrzonych wrogów, przy czym na dobrą sprawę sprawdzi się ono tylko przy wolniejszych przeciwnikach. Idealnym zastosowaniem dla topora jest atakowanie przeciwników korzystających z tarcz. Pierwszych tego typu wrogów możesz spotkać jeśli będziesz kontynuował eksplorację Posiadłości rodu Hirata. Udany atak pozbawi przeciwnika tarczy i wystawi go na natychmiastowy śmiertelny cios.

Używanie wmontowanego topora nie jest nielimitowane - każdy atak musi zużyć 2 symbole ducha (Spirit Emblems). Staraj się ograniczać używanie tej umiejętności i stosować ją tylko do zabijania wrogów z tarczami lub wytrzymałych powolnych przeciwników.