Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Okami Leader Shizu | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Okami Leader Shizu to jeden z bossów napotykanych w lokacji Źródlany Pałac w grze Sekiro: Shadows Die Twice. Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje o jego dokładnej lokalizacji, a także zestaw podpowiedzi jak w łatwy sposób rozprawić się z bossem.

Lokalizacja: Źródlany Pałac (Fountainhead Palace) [Wielka sakura - Great Sakura] - Okami Leader Shizu | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Źródlany Pałac (Fountainhead Palace) [Wielka sakura - Great Sakura]

Nagrody: Koralik modlitewny

Nie mozesz przegapić momentu spotkania z tym bossem podczas eksploracji Źródlanego Pałacu (Fountainhead Palace). Dochodzi do niego tuż po dotarciu do posążka rzeźbiarza Wielka sakura (Great Sakura). Boss będzie stał na samym końcu dużego konara drzewa rosnącego tuż obok budynków.

Do bossa możesz zbliżyć się w sprytny sposób, a mianowicie przyciągać się do kolejnych zaczepów dzięki poleganiu na haku z liną - Okami Leader Shizu | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Do bossa możesz zbliżyć się w sprytny sposób, a mianowicie przyciągać się do kolejnych zaczepów dzięki poleganiu na haku z liną. Zaczepy zlokalizowane są po prawej stronie i kolejnych możesz chwytać się bez dotykania drzewa. Zwiększy to znacząco szanse unikania zderzeń z kulami rzucanymi przez bossa.

Powinieneś wylądować bardzo blisko bossa - Okami Leader Shizu | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Powinieneś "wylądować" bardzo blisko bossa. Do zabicia go wystarczą standardowe ataki kataną, gdyż Okami Leader Shizu jest mało wytrzymałym przeciwnikiem. Nie przerywaj wyprowadzania ataków żeby nie dać bossowi szansy na wyprowadzenie własnych uderzeń. Dąż do tego żeby przełamać jego posturę. Shizu oznaczony jest tylko jedną czerwoną kropką, a więc pojedynczy śmiertelny cios będzie wystarczająco do tego żeby go zabić.

Dodatkową "nagrodą" za pokonanie tego bossa jest odblokowanie możliwości pływania po ogromnym zbiorniku na terenie Źródlanego Pałacu. Nie musisz już obawiać się tego, że w trakcie pływania bohater zostanie nagle porażony prądem. Możesz też oczywiście swobodnie nurkować. Pod wodą znajdziesz skarby, bossów oraz tunel prowadzący do kolejnej części pałacu.