Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę teleportować się do Zamku w Ashinie w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia gry Sekiro: Shadows Die Twice napotkasz docelowona problem polegający na braku możliwości przeniesienia się do posążków w Zamku w Ashinie. Na tej stronie poradnika informujemy co jest powodem takiego stanu rzeczy i jak rozwiązać ten problem.

Problem, o którymi mówimy, pokazuje powyższy obrazek - gra nagle zablokuje dostęp do wszystkich posążków rzeźbiarza w Zamku w Ashinie za wyjątkiem jednego - Dlaczego nie mogę teleportować się do Zamku w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Problem, o którymi mówimy, pokazuje powyższy obrazek - gra nagle zablokuje dostęp do wszystkich posążków rzeźbiarza w Zamku w Ashinie za wyjątkiem jednego. Nie jest to błąd gry, tylko po prostu rezultat dostatecznego awansowania w jej głównym wątku fabularnym.

Opisywana sytuacja ma miejsce po odnalezieniu artefaktów dla Kuro. Zamek w Ashinie zostanie zaatakowany i utrudni to powrót do Kuro celem przekazania zdobytych artefaktów.

Rozwiązanie problemu nieczynnych ognisk jest na szczęście proste, gdyż wystarczy ponownie dotrzeć do każdego posążka rzeźbiarza żeby go na nowo uaktywnić - Dlaczego nie mogę teleportować się do Zamku w Ashinie w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Rozwiązanie problemu "nieczynnych" ognisk jest na szczęście proste, gdyż wystarczy ponownie dotrzeć do każdego posążka rzeźbiarza żeby go na nowo uaktywnić. Rozpocznij przy jedynym dostępnym posążku w Zamku Ashina - Wejście do opuszczonego lochu (Abandoned Dungeon Entrance). Wyrusz następnie w stronę zamku, przy czym licz się z tym, że oprócz znanych już słabych strażników w zamku będziesz także natrafiał na zupełnie nowych potężnych wrogów (w tym również na nowych bossów i mini-bossów).