Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Demon of Hatred to ostatni boss opcjonalny w Sekiro: Shadows Die Twice. Jest to bardzo potężny przeciwnik o dużej ilości zdrowia (3 paski), który sprawdzi twoje umiejętności i umiejętność przeprowadzania wielominutowego starcia.

Gdzie odnaleźć Demon of Hatred?

Lokalizacja: Podzamcze Ashiny po pokonaniu Divine Dragon [najbliższy punkt kontrolny: Stary grób]

Nagrody: Koralik modlitweny

Po pokonaniu Divine Dragon skieruj się do posążka rzeźbiarza: Stary grób (niedaleko wodnego zbiornika), skąd ujrzysz w dole nowo zbudowany most nad przepaścią, na którym toczy się bitwa - Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po pokonaniu Divine Dragon skieruj się do posążka rzeźbiarza: Stary grób (niedaleko wodnego zbiornika), skąd ujrzysz w dole nowo zbudowany most nad przepaścią, na którym toczy się bitwa. Jest to fragment lokacji Podzamcze Ashiny; biegnij aż do początku lokacji, opcjonalnie pomijając napotykanych wrogów. Na samym końcu drogi odnajdziesz specjalny posążek rzeźbiarza, który przeniesie cię na arenę walki z bossem.

Uwaga - przygotuj się dobrze do tej walki; posążek rzeźbiarza na końcu drogi nie zachowuje się jako standardowy punkt kontrolny, do którego możesz się teleportować w dowolnym momencie, a jedynie jako portal na arenę bossa - Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Uwaga - przygotuj się dobrze do tej walki; posążek rzeźbiarza na końcu drogi nie zachowuje się jako standardowy punkt kontrolny, do którego możesz się teleportować w dowolnym momencie, a jedynie jako portal na arenę bossa. Jeśli więc przyjdziesz na walkę nieprzygotowany, ponownie chcąc zmierzyć się z bossem, musisz pokonać całą drogę z Zamku Ashiny od nowa.

Jak pokonać Demon of Hatred?

Demon of Hatred to jeden z trudniejszych bossów - w tym starciu nie wolno ci popełniać błędów. Przed walką warto zaopatrzyć się w Proszek gaszący lub Czerwoną tykwę, które ochronią cię przed ogniem. Przydatny będzie również Cukierek Yashariku lub Ago, by zwiększyć zadawane obrażenia w trakcie walki. Boss stosuje konkretne ataki:

  1. atak biczem - atak o kilkumetrowym zasięgu, który możesz częściowo kontrować, lecz możesz otrzymać niewielkie obrażenia od ognia i spowodować zapełnianie się paska Podpalenie; stojąc przy bossie z reguły jesteś odporny na ten atak.
  2. ataki nogami i głową - proste ataki bliskiego kontaktu. Możesz je bez problemu parować, lecz unikanie ich nie jest wskazane.
  3. atak z wyskoku - boss podskakuje na kilka metrów do góry, po czym opada roznosząc falę uderzeniową. Podskocz w momencie tuż przed wylądowaniem bossa, by uniknąć obrażeń. Dodatkowo użyj linki z hakiem na głowie bossa, by uniknąć odrzucenia.
1 - Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
  1. rzut kulami ognia - zawsze są to dwa rzuty; ochronisz się przed nimi będąc daleko od bossa lub bardzo blisko bossa. Jest to jedna z najgroźniejszych broni, bowiem nie możesz uchronić się przed tym atakiem, gdy jesteś w jego zasięgu.
  2. atak specjalny - szarża - boss biegnie w twoją stronę taranując wszystko na drodze. By uniknąć tego ataku (rozpoczyna się zwykle, gdy stoisz przy bossie), przeskocz po ukosie za tylną nogę oponenta.
2 - Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
  1. gdy bossowi pozostanie jeden pasek zdrowia, odblokuje on dodatkowy atak specjalny, który podpala szeroki obszar wokół bossa. Gdy widzisz, że boss szykuje atak tego typu, uciekaj jak najdalej od niego sprintem.
Kluczem do pokonania bossa jest powtarzalność i opanowanie - Demon of Hatred - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Kluczem do pokonania bossa jest powtarzalność i opanowanie. Cały czas staraj się trzymać blisko bossa, szczególnie jego tyłu; nie jesteś tu nigdy całkiem bezpieczny, lecz boss może jedynie zaatakować cię nogą - ten cios bez problemu skontrujesz. Drugi trick polega na poruszaniu się w prawo: walcząc w zwarciu z bossem warto cały czas przesuwać się w jednym kierunku, w prawo - w ten sposób możesz dość płynnie przejść od zadawania obrażeń do wykonywania uników i uniknąć większości ataków wroga.