Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak uodpornić się na Strach w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Strach (Terror) to jeden z typów obrażeń w Sekiro: Skadows Die Twice. Ma postać fioletowego wskaźnika, który pojawia się, gdy otrzymujesz obrażenia od strachu. Generowany jest przez niektóre istoty, zwykle duchowe - mogą być nimi tak niektórzy bossowie (jak choćby Headless, czy wielka małpa w Zatopionej Dolinie). Gdy otrzymujesz obrażenia od Strachu, dotykają one nieznacznie twojego paska zdrowia; lecz jeśli szybko rosnący fioletowy pasek zapełni się, natychmiast tracisz całe zdrowie. Pasek Strach powoli redukuje się sam. Jeśli jednak wróg często powoduje jego narastanie, przydatne będzie coś, co pozwoli na jego redukowanie lub zabezpieczy się przed jego wzrastaniem.

Środek uspokajający

Do zabezpieczenia się (częściowego) przed Strachem i redukcji fioletowego paska służy do tego dość rzadki przedmiot, który możesz odnaleźć w świecie gry i czasami u handlarzy: Środek uspokajający - Jak uodpornić się na Strach w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Do zabezpieczenia się (częściowego) przed Strachem i redukcji fioletowego paska służy do tego dość rzadki przedmiot, który możesz odnaleźć w świecie gry i czasami u handlarzy: Środek uspokajający. Po jego zastosowaniu Strach zostaje całkowicie zredukowany i otrzymujesz odporność na jego przyrastanie na około minutę.

Fioletowa tykwa

Handlarz - Wygnany kramarz - którego odnajdziesz w Głębinach Ashiny (Wioska Mibu), oferuje w swoim sklepie Fioletową tykwę za 1800 sen - Jak uodpornić się na Strach w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Handlarz - Wygnany kramarz - którego odnajdziesz w Głębinach Ashiny (Wioska Mibu), oferuje w swoim sklepie Fioletową tykwę za 1800 sen. Przedmiot ten działa tak samo, jak Środek uspokajający i posiada pięć użyć nim się wyczerpie, lecz odnawia się przy każdym odpoczynku. Jest to więc opłacalna inwestycja.

Parasol Feniksa

Parasol Feniksa to drugie ulepszenie Wmontowanego parasola - Jak uodpornić się na Strach w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Parasol Feniksa to drugie ulepszenie Wmontowanego parasola. Dostępne będzie dopiero po zdobyciu nowych narzędzi protezy: Gwiżdżący palec i Boskie uprowadzenie, oraz ulepszeniu ich (powoduje to, że ulepszenie będzie dostępne najwcześniej po walce z Małpim strażnikiem w Zatopionej dolinie).

Parasol Feniksa, gdy jest aktywny, chroni bohatera całkowicie przed wszystkimi atakami, które budują w bohaterze Strach; te techniki wykorzystują głównie niematerialne istoty i nieumarłe (jak niektórzy mieszkańcy Wioski Mibu), jak Shichimen Warrior czy Headless, ale także Guardian Ape w obu wersjach.