Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie zniknęła Emma w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Emma to kobieta z Zaniedbanej świątyni, która będzie ulepszać waszą tykwę (flaszki estusa). Ten poradnik do Sekiro wytłumaczy Wam, gdzie ją znajdziecie, jeśli Emma zniknie.

W dalszej części głównej fabuły gry Sekiro: Shadows Die Twice możesz natrafić na problematyczną sytuację związaną ze "zniknięciem" Emmy (Emma the Physician) z Zaniedbanej Świątyni, w której bohater do tej pory się z nią spotykał. Rozwiązanie problemu jest na szczęście proste i nowe miejsce odnalezienia Emmy opisaliśmy właśnie na tej stronie poradnika.

Emma zmieni swoje położenie po tym jak pokonasz bossa Genichiro Ashinę - Gdzie zniknęła Emma w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Emma zmieni swoje położenie po tym jak pokonasz bossa Genichiro Ashinę. Od tego momentu nie będzie stała obok głównego budynku Zaniedbanej Świątyni. Możesz na szczęście łatwo do niej dotrzeć zaczynając właśnie w świątyni - wybierz ścieżkę prowadzącą do małej jaskini. W pokazanym na obrazku miejscu jest sekretne przejście z obrotową ścianą. Oprzyj się o nią plecami i wciśnij przycisk interakcji.

Bohater dotrze automatycznie do komnaty Kuro w Zamku Ashina - Gdzie zniknęła Emma w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Bohater dotrze automatycznie do komnaty Kuro w Zamku Ashina. To właśnie tu spotkasz Emmę. Nie musisz za każdym razem przechodzić ze świątyni do zamku, gdyż w komnacie Kuro znajduje się posążek rzeźbiarza.