Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis powtórzonej walki z bossem Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer, do której może dojść podczas ponownej wizyty w Posiadłości rodu Hirata. Nasz opis przejścia podpowiada jak w sprytny sposób pozbyć się bossa.

Poniższy opis dotyczy walki z bossem w trakcie drugiej wizyty w Posiadłości rodu Hirata w ramach przygotowań do odblokowania zakończenia Oczyszczenie. Z bossem Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer mogłeś już wcześniej rozprawić się po odnalezieniu go na tyłach Zamku w Ashinie. Opis tamtej walki znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika.

Jak odblokować drugi pojedynek z bossem Lone Shadow Masanaga?

Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate) - Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate)

Nagrody: Materiał do craftingu, Koralik modlitewny

Do drugiego pojedynku z bossem Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer może dojść tylko jeśli wykonałeś większość kroków powiązanych z zakończeniem Oczyszczenie (Purification) - jego opis znajdziesz w rozdziale Zakończenia w naszym poradniku. Główny bohater musi konkretnie przenieść się do Posiadłości rodu Hirata po raz drugi po tym otrzyma nowy artefakt od Emmy i po tym jak ponownie pomodli się przy posążku Buddy. Będzie to inna linia czasowa i oznacza to, że bohater spotka w tej lokacji nowych zwykłych przeciwników i nowych bossów.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie