Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Siedem włóczni Ashiny - Shume Masaji Oniwa - Boss w Sekiro Shadow Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Seven Ashina Spears - Shume Masaji Oniwa to kolejna wersja bossa, z którym mogłeś zmierzyć się już w początkowych fazach gry Sekiro: Shadows Die Twice. Posiada długą włócznię, dzięki czemu posiada duży zasięg ataku. W tym starciu wróg staje się bardziej agresywny. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak rozprawić się z tym przeciwnikiem.

Gdzie odnaleźć Shume Masaji Oniwa?

Lokalizacja: Zamek w Ashinie po pokonaniu Divine Dragon [najbliższy punkt kontrolny: Zbiorniki w Ashinie]

Nagrody: Koralik modlitweny

Wyjdź z Zamku w Ashinie i skieruj się w dół; na dole skręć w prawo, omijając walczących oponentów, by znaleźć się przy posążku rzeźbiarza: Zbiorniki w Ashinie - Siedem włóczni Ashiny - Shume Masaji Oniwa - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wyjdź z Zamku w Ashinie i skieruj się w dół; na dole skręć w prawo, omijając walczących oponentów, by znaleźć się przy posążku rzeźbiarza: Zbiorniki w Ashinie. Ta droga prowadzi cię do ostatniego bossa, w poniższym kanale, gdzie znajdziesz Sekretne przejście. Możesz tam udać się od razu, omijając bossa - jest on całkowicie opcjonalny.

Jak pokonać Shume Masaji Oniwa?

Do tej pory, z bossami Seven Ashina Spears sugerowana technika walki polegała na używaniu Kontry Mikiri oraz opcjonalnie ognia. W tym przypadku również wysoce zalecane jest użycie ognia (Dysza ogniowa).

Walkę rozpocznij od zakradnięcia się do bossa i jego pomocnika z użyciem cukierka Gachiin - Siedem włóczni Ashiny - Shume Masaji Oniwa - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Walkę rozpocznij od zakradnięcia się do bossa i jego pomocnika z użyciem cukierka Gachiin. w ten sposób możesz zadać krytyczny cios bossowi lub zabić jego pomocnika. Osobiście preferuję walkę z jednym przeciwnikiem, więc polecam wyeliminowanie pomocnika. Ponadto wykorzystując cios kończący, możesz zdezorientować bossa i zadać mu trochę obrażeń.

Walka opiera się głównie na kontrowaniu ciosów i unikach - wróg bardzo często używa ciosów krytycznych, które możesz blokować Kontrą Mikiri. Uważaj jednak - ten przeciwnik jest na to przygotowany i potrafi "skontrować twoją kontrę", dlatego bądź gotów na unik.

Ponadto, wykorzystaj combo bossa, które łatwo ominąć: ataki mieczem zakończone silnym trafieniem, po którym następuje pchnięcie jako cios krytyczny - zrób unik po ukosie w prawo, do przodu, aby znaleźć się za jego plecami, gdy wróg jeszcze wraca do swojej pozycji wyjściowej - Siedem włóczni Ashiny - Shume Masaji Oniwa - Boss w Sekiro Shadow Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Ponadto, wykorzystaj combo bossa, które łatwo ominąć: ataki mieczem zakończone silnym trafieniem, po którym następuje pchnięcie jako cios krytyczny - zrób unik po ukosie w prawo, do przodu, aby znaleźć się za jego plecami, gdy wróg jeszcze wraca do swojej pozycji wyjściowej. Możesz wykorzystać tą chwilę na zadanie najlepszych ciosów w słabo osłabione plecy: np. Sabimaru, Dysza ogniowa, Włócznia lub dowolny atak specjalny-combo.