Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak używać Kontry Mikiri w Sekiro Shadows Die Twice? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Kontra Mikiri (Mikiri Counter) to jedna z najlepszych aktywnych umiejętności w grze Sekiro: Shadows Die Twice. Pozwala ona uniknąć obrażeń i wyprowadzić silny kontratak. Na tej stronie poradnika informujemy jak odblokować Kontrę Mikiri oraz jak poprawnie z niej korzystać.

Kontra Mikiri to jedna z dwóch początkowych aktywnych umiejętności do odblokowania w księdze umiejętności Sztuka Shinobi (Shinobi Arts) - Jak używać Kontry Mikiri w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Kontra Mikiri to jedna z dwóch początkowych aktywnych umiejętności do odblokowania w księdze umiejętności Sztuka Shinobi (Shinobi Arts).

Księgę Sztuka Shinobi możesz automatycznie otrzymać od Rzeźbiarza w początkowej fazie gry, a konkretnie w trakcie eksploracji Podzamcza Ashiny. Powracaj regularnie do Zaniedbanej świątyni aż otrzymasz księgę. Wydaj 2 punkty rozwoju na odblokowanie umiejętności Kontra Mikiri.

Kontra Mikiri to odpowiedź na niemożliwe do zablokowania/odbicia pchnięcia przeciwników - Jak używać Kontry Mikiri w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Kontra Mikiri to odpowiedź na niemożliwe do zablokowania/odbicia pchnięcia przeciwników. Dla przypomnienia tego typu ataki są symbolizowane pojawieniem się na ekranie czerwonego symbolu (przykład na obrazku).

Kontra dotyczy wyłącznie pchnięć (Thrust), tak więc nie możesz jej używać do reagowania na zamachnięcia bronią w wykonaniu przeciwników (Sweep) ani na próby złapania bohatera (Grab Attacks). W takich sytuacjach nadal musisz polegać na unikach lub uskokach.

W celu poprawnego wykonania Kontry Mikiri tuż po pojawieniu się czerwonego symbolu wychyl gałkę analogową w stronę przeciwnika i wciśnij przycisk uniku (domyślnie Kółko / B) - Jak używać Kontry Mikiri w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

W celu poprawnego wykonania Kontry Mikiri tuż po pojawieniu się czerwonego symbolu wychyl gałkę analogową w stronę przeciwnika i wciśnij przycisk uniku (domyślnie Kółko / B). Bohater szybko zmniejszy dystans do przeciwnika i nadepnie na jego broń uniemożliwiając mu atak.

Kontra sama w sobie nie zadaje żadnych obrażeń, ale tuż po jej poprawnym wykonaniu możesz wcisnąć przycisk ataku (domyślnie R1 / RB) po to żeby odpalić śmiertelny cios - Jak używać Kontry Mikiri w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Kontra sama w sobie nie zadaje żadnych obrażeń, ale tuż po jej poprawnym wykonaniu możesz wcisnąć przycisk ataku (domyślnie R1 / RB) po to żeby odpalić śmiertelny cios.