Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Dostarczanie Kuro różnych artefaktów to ważny element rozgrywki w Sekiro: Shadows Die Twice. Na tej stronie poradnika znajdziesz informacje o jakie przedmioty chodzi i w jakich okolicznościach można wejść w ich posiadanie.

Do spotkania z Kuro dochodzi po tym jak rozprawisz się z bossem Genichiro Ashiną na dachu Zamku w Ashinie - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Do spotkania z Kuro dochodzi po tym jak rozprawisz się z bossem Genichiro Ashiną na dachu Zamku w Ashinie. Spotkanie odbędzie się w komnacie Kuro i otrzymasz od niego księgę Immortal Severence Text.

Po jednym z kolejnych powrotów do zamku Kuro przejdzie do biblioteki. Bardzo łatwo możesz go odnaleźć, bo jest to boczne pomieszczenie bez przeciwników.

1 - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Pierwszy ważny artefakt to kropla Sakury (Sakura Droplet) - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pierwszy ważny artefakt to kropla Sakury (Sakura Droplet). Obiekt ten pozostawia po sobie Pani Motyl (Lady Butterfly). Jest ona głównym bossem w lokacji Posiadłość rodu Hirata. Znajdziesz ją w ukrytej świątyni i klucz do niej ma NPC napotkany do dotarciu do płonącej części posiadłości.

Koniecznie powróć od razu do Kuro i pokaż mu kroplę Sakury. Permanentnie zwiększy się dzięki temu zdolność bohatera do wskrzeszeń (+1 dodatkowe wskrzeszenie).

2 - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Drugi ważny artefakt to kamień schronienia (Shelter Stone) - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Drugi ważny artefakt to kamień schronienia (Shelter Stone). W celu pozyskania tego przedmiotu musisz najpierw rozprawić się ze Zdeprawowaną Mniszką (Corrupted Monk), którą odnajduje się w końcowej fazie eksploracji Głębin w Ashinie (Ashina Depths).

Po wyeliminowaniu bossa wejdź do ogromnej pieczary, którego pilnował. Kamień znajdziesz w miejscu pokazanym na obrazku 2.

3 - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Trzeci ważny artefakt to kwiat o nazwie Pałacowy lotos (Lotus of the Palace) - Jakie przedmioty można przynieść Kuro w Sekiro Shadows Die Twice? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Trzeci ważny artefakt to kwiat o nazwie Pałacowy lotos (Lotus of the Palace). Także i ten przedmiot jest pilnowany przez bossa. Musisz mianowicie dotrzeć na sam koniec lokacji Zatopiona Dolina (Sunken Valley) i wygrać pojedynek z Małpim Strażnikiem (Guardian Ape).

Po walce przejdź przez wąską szczelinę zlokalizowaną obok posążka rzeźbiarza. Dotrzesz do małej lokacji z rosnącym białym kwiatem (obrazek 2).