Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Generał Naomori Kawarada | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis pojedynku z bossem Generał Naomori Kawarada. To pierwszy boss napotykany po ukończeniu prologu. Nasz opis informuje o atakach generała oraz o sposobach osłabiania go po to żeby go ostatecznie zabić.

Pierwszy cios zadaj po cichu od pleców - zyskujesz w ten sposób dużą przewagę - Generał Naomori Kawarada | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Pierwszy cios zadaj po cichu od pleców - zyskujesz w ten sposób dużą przewagę

Lokalizacja: Podzamcze Ashiny [Mur podzamcza - ścieżka do bramy]

Nagrody: Koralik modlitewny, Tykwa lecząca

Cel znajdziesz przy drugiej bramie od punktu kontrolnego w Mur podzamcza - ścieżka do bramy. Generał Naomori Kawarada jest pierwszym bossem w Seriko. Starcie najlepiej rozpocząć od ataku z ukrycia (ciche zabójstwo) - w ten sposób zabierzesz mu jeden pasek zdrowia (czerwone kółko w górnym lewym rogu).

W tej walce, gdy nie posiadasz jeszcze specjalnych umiejętności i przedmiotów, liczy się jedynie zwinność - Generał Naomori Kawarada | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

W tej walce, gdy nie posiadasz jeszcze specjalnych umiejętności i przedmiotów, liczy się jedynie zwinność.

  1. Uważaj przy przechodzeniu za bossa: jeśli zniszczysz jakieś obiekty (np. przy zeskoku), zwróci to jego uwagę i atak z zaskoczenia się nie powiedzie!
  2. Najbezpieczniej atakować przy kontrach (dobrze wykonana kontra to rozbłysk światła, wtedy możesz wykonać szybki atak w odwecie).
  3. Jeśli chcesz użyć leczenia, oddal się na bezpieczną odległość od przeciwnika.
  4. Pamiętaj, że jeśli zginiesz, masz prawo do jednego powrotu do zdrowia - jako, że obok znajduje się ognisko, zamiast tracić przedmioty leczące, lepiej wrócić do punktu kontrolnego i Odpocząć, by zregenerować zdrowie i ponowić próbę ataku na bossa.
  5. Ataki bossa szybko przełamują twoją postawę i nie będziesz mógł dłużej się bronić.
  6. Przeciwnik posada atak specjalny, którego nie można blokować: wykonuje zamach mieczem wokół siebie. Pojedynczy odskok spowoduje, że nadal jesteś w zasięgu; wykonaj podwójny unik lub podskocz.