Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skażony kramarz | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W Sekiro: Shadows Die Twice znajdziesz wielu handlarzy, którzy chętnie odkupią od ciebie zbędne przedmioty oraz oferują przedmioty codziennego użytku, jak Granulki czy Odtrutki. Poniżej znajdziesz informacje o tym, gdzie znaleźć i co możesz zakupić u Skażonego kramarza.

Jak znaleźć Skażonego kramarza?

Handlarza Skażony kramarz znajdziesz w dolnej części lokacji Zatopiona Dolina - Skażony kramarz | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Handlarza Skażony kramarz znajdziesz w dolnej części lokacji Zatopiona Dolina. Jest to obszar za Twierdzą, który odblokujesz dopiero po pokonaniu głównego bossa w Zamku w Ashinie (Genichiro Ashina) i w ten sposób kontynuujesz wątek fabularny. Klucz do wrót za fortem otrzymasz od Kuro. Gdy dojdziesz do najbliższego posążka rzeźbiarza ("Rozdarta jaskinia"), handlarz będzie znajdował się pod tobą, na samym dole doliny. Aby tam zejść zeskakuj w dół używając posągów i drzew. Uważaj, bowiem podłoże na dole jest toksyczne!

Co oferuje Skażonego kramarza?

  1. Zielona tykwa - to przedmiot specjalny; jest to antidotum na zatrucie, które odnawia się przy każdym odpoczynku; możesz wtedy porzucić antidotum na rzecz tego uniwersalnego leku.

Przedmiot

Ilość

Cena

Granulki

5

80

Kropla smoczej krwi

2

180

Zielona tykwa

1

1800

Antidotum

1

120

Ciężka sakiewka

5

550

Żółty proch

2

270