Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis pojedynku z silnym zamaskowanym przeciwnikiem z fioletową peleryną, którego można spotkać w sekretnej lokacji Posiadłości rodu Hirata. Nasz opis informuje o atakach zamaskowanego przeciwnika oraz o sposobach osłabiania go po to żeby go ostatecznie zabić.

Jak dostać się do lokacji z zamaskowanym przeciwnikiem?

1 - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate) [Bambusowe zbocze - Bamboo Thicket Slope] - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate) [Bambusowe zbocze - Bamboo Thicket Slope]

Nagrody: Losowy drobny loot, Pióra mglistego kruka (Mist Raven's Feathers) - są one w chatce, której pilnuje przeciwnik i możesz dzięki nim stworzyć nowe narzędzie protezy.

Podróż do sekretnej lokacji rozpocznij przy posążku Bambusowe zbocze. Skręć w lewo, wdrap się na wyższą półkę i wskocz do rzeki. Przepłyń pod mostem i złap się znajdującego się za nim wystającego konara (obrazek 1). Po dotarciu na małą nową półkę odszukaj bambusy z obrazka 2, przez które można się przebić. Dotrzesz do studni - musisz odbijać się od ścian studni żeby się z niej wydostać.

Celem podróży jest pokazany na obrazku pojedynczy dom na wzgórzu - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Celem podróży jest pokazany na obrazku pojedynczy dom na wzgórzu. Zamaskowany fioletowy przeciwnik stoi na jego dachu. Zaatakuje on bohatera po tym jak dostatecznie zbliżysz się do chatki.

Opis walki z zamaskowanym przeciwnikiem

Fioletowy przeciwnik koncentruje się przede wszystkim na wyprowadzaniu bardzo szybkich ataków kataną połączonych z efektownymi piruetami - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Fioletowy przeciwnik koncentruje się przede wszystkim na wyprowadzaniu bardzo szybkich ataków kataną połączonych z efektownymi piruetami. Możesz je odbijać jeśli dobrze opanowałeś parowanie ciosów lub odskakiwać i wyczekiwać dobrego momentu do ataku tuż po tym jak mini-boss zakończy swoje popisy z bronią.

W przerwach pomiędzy zwykłymi atakami fioletowy przeciwnik wyprowadza także niemożliwy do zablokowania atak oznaczony czerwonym symbolem - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

W przerwach pomiędzy zwykłymi atakami fioletowy przeciwnik wyprowadza także niemożliwy do zablokowania atak oznaczony czerwonym symbolem. Jest to konkretnie bardzo silny kopniak i najlepiej jest odpowiednio wcześniej odskoczyć.

Jeżeli odniesiesz obrażenia lub będziesz po prostu potrzebował chwili wytchnienia to możesz zacząć biegać wokół chatki, której pilnował przeciwnik - Zamaskowany fioletowy przeciwnik | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Jeżeli odniesiesz obrażenia lub będziesz po prostu potrzebował chwili wytchnienia to możesz zacząć biegać wokół chatki, której pilnował przeciwnik. Ma on również pewne problemy z wskoczeniem na drewnianą kładkę i możesz to wykorzystywać do tego żeby zadać mu parę dodatkowych ciosów. Do ułatwiania sobie walki możesz też używać gadżetów. Sprawdzi się np. petarda Shinobi, która może na chwilę ogłuszyć oponenta.

Fioletowy przeciwnik nie jest oznaczonymi żadnymi kropkami, a więc możesz wykonać śmiertelny cios po zapełnieniu jego paska postury lub pozbawić go całej energii życiowej.