Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

O'Rin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

O'Rin of the Water to jeden z bossów z lokacji Głębiny w Ashinie gry Sekiro: Shadows Die Twice. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak przygotować się do pojedynku z widmową przeciwniczką, a także jak poprawnie ją atakować po to żeby możliwie jak najłatwiej odnieść zwycięstwo.

Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Młyn wodny - Water Mill] - ORin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Młyn wodny - Water Mill]

Nagrody: Koralik modlitewny, pasywna umiejętność Tchnienie życia: Cień (Breath of Life: Shadow) - możesz odzyskać trochę punktów zdrowia za każdym razem gdy zadasz jakiemuś przeciwnikowi śmiertelny cios.

O'Rin of the Water spotyka się niedługo po minięciu posążka rzeźbiarza Młyn wodny, przy czym zanim do niej dotrzesz warto opcjonalnie przygotować się do walki. Handlarz (Exiled Memorial Mob) rezydujący we Wsi Mibu (wcześniejszy posążek rzeźbiarza) ma w swojej ofercie Fioletową tykwę (Mottled Purple Gourd). Polecamy uzbierać 1800 senów na jej zakup. Jest to odnawialna tykwa, która tymczasowo uodparnia bohatera na ataki widm wywołujące negatywny status przerażenia (Terror). Jeżeli nie posiadasz gotówki na zakup tykwy to alternatywnie możesz skorzystać z innych przedmiotów o podobnym działaniu, np. z Boskiego konfetti.

Fioletową tykwę (lub inny przedmiot do ograniczania negatywnych efektów przerażenia) zużyj tuż po wkroczeniu na polanę gdzie przebywa ORin of the Water - ORin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Fioletową tykwę (lub inny przedmiot do ograniczania negatywnych efektów przerażenia) zużyj tuż po wkroczeniu na polanę gdzie przebywa O'Rin of the Water. Wykorzystaj to, że boss nie zaatakuje od razu bohatera i zacznij od odpalenia jakiegoś bardzo silnego ataku, który już na starcie pozbawi ducha części punktów żywotności i osłabi trochę jego posturę. W przykładzie z naszego obrazka atakiem tym jest Dobycie śmiertelności (Mortal Draw), które bohater wykonuje z użyciem Ostrza śmiertelności ze Świątyni Senpou.

Po przystąpieniu do właściwych walk skup się na odbijaniu (parowaniu) ataków w wykonaniu ORin of the Water - ORin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po przystąpieniu do właściwych walk skup się na odbijaniu (parowaniu) ataków w wykonaniu O'Rin of the Water. Będą to między innymi serie szybkich ciosów oraz pojedyncze ataki odpalane przez widomową przeciwniczkę po wykonaniu swego rodzaju lotu na niskiej wysokości.

W trakcie zaliczania tego pojedynku warto grać bardziej defensywnie , choć jeśli O'Rin właśnie zakończyła jakąś dłuższą nieudaną sekwencję ataków to możesz podjąć próbę wykonania własnego silnego uderzenia. Zadbaj jednak o to żeby nie był to atak, który powoli się odpala.

Wyczekuj momentów pojawienia się czerwonego symbolu - ORin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Wyczekuj momentów pojawienia się czerwonego symbolu. Wykonaj wtedy skok w stronę O'Rin of the Water. Pozwoli on nie tylko przeskoczyć nad jej nietrafionym zamachnięciem, ale również od razu ją zaatakować i wyraźnie osłabić w ten sposób jej posturę. To najlepszy sposób do wyczerpywania jej paska postury.

Do wygrania pojedynku wystarczą ci opisane powyżej techniki - na przemian odbijaj ataki ducha i atakuj go po tym jak odpali nieblokowalny cios, nad którym można przeskoczyć - ORin of the Water | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Do wygrania pojedynku wystarczą ci opisane powyżej techniki - na przemian odbijaj ataki ducha i atakuj go po tym jak odpali nieblokowalny cios, nad którym można przeskoczyć.

Staraj się nie popełniać zbyt często błędów w trakcie tej walki. O'Rin of the Water może poważnie utrudniać leczenie bohatera. Będzie ona go chciała dopaść za każdym razem gdy rozpocznie się leczenie i to nawet jeśli wcześniej bardzo się od niej oddalisz. W miarę możliwości polegaj wyłącznie na tykwie leczniczej (użycie jej jest szybsze np. od granulków) i od razu po rozpoczęciu leczenia przytrzymuj przycisk bloku żeby nie dać się uderzyć i nie stracić natychmiast zregenerowanych punktów zdrowia.