Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Boskie uprowadzenie | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice, znajdziesz informacje o ulepszeniu protezy o nazwie Boskie uprowadzenie. Z tego opisu dowiesz się, jak je odblokować, gdzie znaleźć potrzebny przedmiot do odblokowania broni i jakie są zastosowania wachlarza o nazwie Boskie uprowadzenie.

Jak odblokować Boskie uprowadzenie?

Boskie uprowadzenie odblokujesz, gdy zabijesz bossa Long-arm Centipede Giraffe, którego możesz odnaleźć w Zatopionej dolinie (Twierdza) - Boskie uprowadzenie | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Boskie uprowadzenie odblokujesz, gdy zabijesz bossa Long-arm Centipede Giraffe, którego możesz odnaleźć w Zatopionej dolinie (Twierdza). Dostęp do niego jest otwarty już od początku gry (zejście do doliny znajduje się za Zamkiem w Ashinie). W miejscu, gdzie przebywał boss, znajdziesz Wachlarz na ołtarzyku, który zanieść musisz do Rzeźbiarza.

Zastosowanie Boskiego uprowadzenia

Boskie uprowadzenie jest dość specyficzną bronią, która może znaleźć zastosowanie podczas walki z wieloma oponentami - Boskie uprowadzenie | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Boskie uprowadzenie jest dość specyficzną bronią, która może znaleźć zastosowanie podczas walki z wieloma oponentami. Po aktywacji, naciśnij ponownie przycisk użycia protezy, by spowodować odwrócenie się wrogów plecami do ciebie w zasięgu ataku. Umożliwia to zadanie im ciosów od pleców bez możliwości skontrowania ataku. Jednakże proteza ta jest dość toporna w użytkowaniu.

Podwójne boskie uprowadzenie

Ulepszona wersja Boskiego uprowadzenia dostępna jest już niemal odpoczątku - musisz jedynie posiadać pierwsze ulepszenie Petardy Shinobi. Jedyne co umożliwia ulepszona wersja, to podwójne użycie techniki obracania wrogów zaraz po pierwszym użyciu.