Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dysza ogniowa | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice zamieściliśmy opis dyszy ogniowej (Flame Vent), która jest jednym z dostępnych w grze narzędzi protezy. Z naszego opisu dowiesz się o sposobie odblokowania dyszy ogniowej oraz o jej głównych zastosowaniach.

Jak odblokować Dyszę ogniową?

Dyszę ogniową możesz pozyskać na stosunkowo wczesnym stadium gry, ale musisz w związku z tym odblokować sobie dostęp do Posiadłości rodu Hirata - Dysza ogniowa | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Dyszę ogniową możesz pozyskać na stosunkowo wczesnym stadium gry, ale musisz w związku z tym odblokować sobie dostęp do Posiadłości rodu Hirata. Komplet informacji jak tego dokonać znajdziesz na stronie Jak odblokować dostęp do Posiadłości rodu Hirata? w rozdziale FAQ naszego poradnika.

Kontynuuj eksplorację lokacji Posiadłość rodu Hirata aż dotrzesz do posążku rzeźbiarza o nazwie Droga do posiadłości (Estate Path). Zajmij się tu zbadaniem bocznego obszaru, w którym znajdują się chatki i gdzie spotyka się przeciwników oraz towarzyszące im wilki.

Musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku ogniska i wyjąć z niego obiekt potrzebny do wyprodukowania narzędzia protezy - Ognistą beczkę (Flame Barrel) - Dysza ogniowa | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Musisz dotrzeć do pokazanego na obrazku ogniska i wyjąć z niego obiekt potrzebny do wyprodukowania narzędzia protezy - Ognistą beczkę (Flame Barrel).

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor) - Dysza ogniowa | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor). Wybierz opcję stworzenia nowego narzędzia i zaznacz Dyszę ogniową. Przedmiot zostanie wyprodukowany bez żadnych dodatkowych opłat.

Ustaw nowo wytworzoną Dyszę ogniową w jednym z trzech slotów na narzędzia protezy. W trakcie gry możesz przełączać się pomiędzy aktywnymi gadżetami (domyślnie wciskając Trójkąt / Y).

Zastosowania dyszy ogniowej

Działanie dyszy ogniowej polega na zadawaniu obrażeń od ognia i podpalaniu wrogów dzięki ognistym pociskom krótkiego zasięgu - Dysza ogniowa | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Działanie dyszy ogniowej polega na zadawaniu obrażeń od ognia i podpalaniu wrogów dzięki ognistym pociskom krótkiego zasięgu. Teoretycznie możesz używać tego narzędzia do eliminowania dowolnie upatrzonych przeciwników, przy czym nie warto go marnować na słabszych wrogów.

Idealne zastosowanie dla dyszy ogniowej to atakowanie wrogów bojących się ognia. Są to przede wszystkim wszystkie czerwonookie stworzenia napotykane w trakcie gry i jednym z takich potworów jest ogr Chained Ogre z Podzamcza Ashiny. Zaatakowana czerwonooka kreatura przestanie atakować bohatera i będziesz ją mógł przez pewien czas swobodnie osłabiać wszystkimi dostępnymi atakami.

Używanie dyszy ogniowej nie jest nielimitowane - każdy atak musi zużyć aż 3 symbole ducha (Spirit Emblems). Zostawiaj sobie ten gadżet na potwory i wyraźnie silniejszych wrogów.