Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ryż | Przedmioty specjalne w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Ryż to jeden z przedmiotów, którego można używać do leczenia postaci w grze Sekiro: Shadows Die Twice. Na tej stronie poradnika informujemy o tym w jaki sposób pozyskać ryż oraz jak za darmo odnawiać jego zapasy.

Ryżu nie możesz odnaleźć w świecie gry ani kupić u handlarza - Ryż | Przedmioty specjalne w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Ryżu nie możesz odnaleźć w świecie gry ani kupić u handlarza. Jedynym sposobem jest otrzymanie ryżu od Dziecka Odnowienia (Divine Child of Rejuvenation).

Dziecko Odnowienia przebywa w regionie Świątynia Senpou (Senpou Temple), przy czym nie możesz dotrzeć do niego dzięki zwykłej eksploracji świątyni i jej okolic. Zamiast tego musisz na tyle awansować w głównym wątku fabularnym żeby po powrocie do Głównej sali (Main Hall) w Świątyni Senpou móc użyć dzwonka i przenieść się do iluzji, w której do pokonania są Małpy z parawanu (Folding Screen Monkeys). Opisaliśmy to dokładnie m.in. na stronie Jak znaleźć i zabić Małpy z parawanu? w osobnym rozdziale poradnika.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie