Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Handlarz Anayama | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W Sekiru: Shadows Die Twice znajdziesz wielu handlarzy, którzy chętnie odkupią od ciebie zbędne przedmioty oraz oferują przedmioty codziennego użytku, jak Granulki czy Odtrutki. Poniżej znajdziesz informacje o tym, gdzie znaleźć i co możesz zakupić u Handlarz Anayama.

Jak odnaleźć Handlarza Anayama?

1 - Handlarz Anayama | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Handlarza Anayama znajdziesz pod bramą, naprzeciwko schodów w lokacji Mur podzamcza - schody [Podzamcze Ashiny] - Handlarz Anayama | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Handlarza Anayama znajdziesz pod bramą, naprzeciwko schodów w lokacji Mur podzamcza - schody [Podzamcze Ashiny]. Siedzi pod bramą, dlatego z daleka trudno go zauważyć.

Na początek nie pełni rolę handlarza: musisz zapłacić mu 50 sen, by podzielił się z tobą historią. Następnie zapłać mu dodatkowo 100 sen. Teraz odczekaj trochę (spróbuj odpoczynku / eksploracji). Gdy później do niego powrócisz, będzie prowadził mały interes.

Ostrzeżenie - Anayama może zginąć!

Nie możesz znaleźć kupca Anayama? Dowiedz się dlaczego. - Handlarz Anayama | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Nie możesz znaleźć kupca Anayama? Dowiedz się dlaczego.

W trakcie rozgrywania wydarzeń z przeszłości w lokacji Posiadłość rodu Hirata możesz natrafić na złodzieja z powyższego obrazka - będzie on stał przy jednej z chatek próbując się do niej włamać. Nie zabijaj szabrownika, bo to jest właśnie Anayama. Jeżeli zginie on w przeszłości, to z oczywistych względów nie będzie już pojawiał się po powrocie do teraźniejszości. Stracisz przez to szansę do zakupienia ulepszenia protezy Widomowy Kunai.

Co oferuje Anayama?

Biznes handlarza jest niewielki. Na uwagę w sklepie zasługuje ulepszenie Wmontowanego Shurikena (3000 sen) [przedmiot: Widmowy kunai]. Handlarz ten nie skupuje przedmiotów za gotówkę.

Przedmiot

Ilość

Cena

Granulka

2

50

Odłamek naczynia

8

20

Garść popiołu

6

30

Lekka sakiewka

3

110

Widmowy Kunai

1

3000