Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sakura Bull of the Palace | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajdziesz informacje na temat rozegrania pojedynku z bossem Sakura Bull of the Palace. To drugie spotkanie z ogromnym bykiem i ma ono miejsce w Źródlanym Pałacu. Nasz opis przejścia podpowiada gdzie dokładnie przebywa byk oraz jak go pokonać.

Gdzie przebywa boss Sakura Bull of the Palace?

Lokalizacja: Źródlany Pałac (Fountainhead Palace) [Kwiatowa arena - Flower Viewing Stage] - Sakura Bull of the Palace | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Źródlany Pałac (Fountainhead Palace) [Kwiatowa arena - Flower Viewing Stage]

Nagrody: Koralik modlitewny, pasywna umiejętność A Beast's Karma - bohater może mieć na wyposażeniu o 1 symbol ducha (Spirit Emblem) więcej

Byk Sakura Bull of the Palace przebywa w bocznym obszarze mapy i możesz bardzo łatwo przegapić spotkanie z nim jeśli będziesz podążał główną ścieżką. Zatrzymaj się po dotarciu do posążka rzeźbiarza Kwiatowa arena (Flower Viewing Stage). Obróć się w lewo, przejdź kawałek do przodu i ponownie skręć w lewo. Będziesz brodził w płytkiej wodzie pomiędzy budynkiem i skałami. Byka odnajduje się za rogiem.

Pokonanie bossa Sakura Bull of the Palace

Walka z bykiem z pałacu bardzo przypomina starcie z bossem Blazing Bull, którego pokonanie było wymagane tuż po dotarciu po raz pierwszy do Zamku w Ashinie - Sakura Bull of the Palace | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Walka z bykiem z pałacu bardzo przypomina starcie z bossem Blazing Bull, którego pokonanie było wymagane tuż po dotarciu po raz pierwszy do Zamku w Ashinie. Najpoważniejszą zmianą jest to, że bohater będzie dodatkowo ostrzeliwany przez łuczników rozstawionych na dachu lewego budynku. Problem ten możesz rozwiązać na dwa sposoby:

  1. Odszukać w pobliżu posążka rzeźbiarza zaczep pozwalający przedostać się na dach budynku (pokazuje go dołączony obrazek). Możesz zabić wszystkich łuczników po tym jak znajdziesz się na dachu.
  2. Przejść do prostokątnego obszaru, z którego wybiegł byk. Łucznicy nie powinni na tyle zmienić swojego położenia żeby móc kontynuować tam ostrzał.
Sama taktyka walki z bykiem pozostaje niezmieniona - Sakura Bull of the Palace | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sama taktyka walki z bykiem pozostaje niezmieniona. Możesz biegać dużo wokół potwora lub blokować szarże byka przy wykorzystaniu katany. Szukaj okazji do wyprowadzania ciosów wymierzonych w zad byka lub w jedną z bocznych części jego ciała.

Także i w tym pojedynku bardzo przydatne mogą okazać się Petardy shinobi - Sakura Bull of the Palace | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Także i w tym pojedynku bardzo przydatne mogą okazać się Petardy shinobi. Ich rozrzucenie może wystraszyć ogromną bestię i wystawić ją na ataki ze strony bohatera. Petardy mogą również zatrzymać byka już po tym jak rozpocznie on szarżę w Twoją stronę.

Polecamy dodatkowo jeszcze przed przystąpieniem do właściwych walk zażyć cukierek Ako, dzięki czemu ataki twojej postaci będą silniejsze i byk znacznie szybciej będzie tracił kolejne punkty zdrowia.