Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elita Ashiny - Jinsuke Saze | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Ashina Elite - Jinsuke Saze jest opcjonalnym bossem w Sekiro: Shadows Die Twice, którego odnajdziesz w dojo w Zamku w Ashinie. Strzeże on przejścia do otwartego okna, które stanowi najkrótszą drogę na dach, gdzie mierzysz się w ramach wątku fabularnego z Genichiro Ashina. Poniższy krótki artykuł opisuje sposób walki z tym przeciwnikiem.

Gdzie odnaleźć Ashina Elite - Jinsuke Saze?

Lokalizacja: Zamek w Ashinie

Nagrody: Koralik modlitewny

Bossa Ashina Elite - Jinsuke Saze praktycznie nie da się nie zauważyć lub pominąć - Elita Ashiny - Jinsuke Saze | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Bossa Ashina Elite - Jinsuke Saze praktycznie nie da się nie zauważyć lub pominąć. Strzeże on przejścia na dach Zamku w Ashinie, lecz nie jest to jedyna droga na dach - z dojo na dach prowadzi także tajne przejście poniżej schodów, za zniszczalną ścianką. Jednak walka z Genichiro Ashiną będzie trudna i nie powiedzie się z a pierwszym razem, dlatego będziesz musiał pokonać tego przeciwnika.

Jak pokonać Ashina Elite - Jinsuke Saze?

Ujrzysz błysk broni oponenta na moment przed wyprowadzeniem przez niego ataku - Elita Ashiny - Jinsuke Saze | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Ujrzysz błysk broni oponenta na moment przed wyprowadzeniem przez niego ataku

Jedyna właściwa metoda walki z Jinsuke Saze, to parowanie ciosów w odpowiednim momencie. Gdy widzisz, że przeciwnik szykuje się do wyciągnięcia miecza, rozpocznij parowanie - wykona on bowiem szybką kombinację ciosów, która jeśli nie zostanie na czas zablokowana, może okazać się zabójcza dla bohatera. Do walki nie musisz wykorzystywać innych narzędzi lub ataków, lecz możesz użyć Wmontowanego topora bądź włóczni, by szybciej redukować posturę; jeśli jednak postarasz się zredukować nieco zdrowia wrogowi podczas szybkich kontrataków po kombinacji wroga, będzie on wolniej odzyskiwał Posturę. Gdy przeciwnik wykonuje cios specjalny, warto podskoczyć lub odskoczyć w tył - atak wykonywany jest niemal wokół osi bossa.