Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kramarz z Shugendo | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

W Sekiru: Shadows Die Twice znajdziesz wielu handlarzy, którzy chętnie odkupią od ciebie zbędne przedmioty oraz oferują przedmioty codziennego użytku, jak Granulki czy Odtrutki. Poniżej znajdziesz informacje o tym, gdzie znaleźć i co możesz zakupić u Kramarza z Shugendo.

Gdzie znaleźć Kramarza z Shugendo?

Kramarz z Shugendo jest jedynym handlarzem w Świątyni Senpou - Kramarz z Shugendo | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Kramarz z Shugendo jest jedynym handlarzem w Świątyni Senpou. Gdy dotrzesz do lokacji, przedostań się do budynku i przejdź przez niego wyskakując na obszerny plac przez okno. Tam po przeciwnej stronie znajdziesz zniszczony most. Po jego lewej stronie znajduje się konar, na który wskoczysz z użyciem liny i wejdziesz do jaskini. Prowadzi ona do pobliskiego posążku rzeźbiarza: Shugendo.

Skorzystaj z posążka i odwróć się: musisz kierować się w dół - Kramarz z Shugendo | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Skorzystaj z posążka i odwróć się: musisz kierować się w dół. Na ścianie skalnej znajdują się drewniane półki, po których bezpiecznie przejdziesz do najbliższej skały. Tam odnajdziesz Kramarza z Shugendo.

Kramarz z Shugendo - Kramarz z Shugendo | Handlarze w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Kramarz z Shugendo

Co oferuje Kramarz z Shugendo?

Kramarz z Shugendo jest wartościowy głównie dlatego, że jest jedynym handlarzem w okolicy. Oferuje kilka nowych przedmiotów które warto nabyć:

  1. Złom magnetytowy - będzie ci potrzebny do wytworzenia większości ulepszeń protez wyższych poziomów.
  2. Pięcio-kolorowy ryż - możesz go wykorzystać do znaczenia drogi w miejscach, w których łatwo zabłądzić (znaczniki). Potencjalnie nie jest jednak warto swojej ceny.
  3. Persymona - tani owoc, który działa podobnie jak Cukierek Gokan (z tym, że cukierek obniża redukcję twojej Postury, a Persymona gwarantuje jej regenerację). Przedmiot ten jest tani, i później dość pospolity. Przydaje się jednak w wielu walkach z przeciwnikami, z którymi wygrywasz poprzez redukcję ich Postury (jak znajdujący się w pobliżu Armored Warrior czy przeciwnicy typu Long-arm Centipede).

Przedmiot

Ilość

Cena

Persymona

2

30

Kropla Smoczej Krwi

1

180

Cukierek Ako

3

80

Cukierek Ungo

5

80

Lekka sakiewka

2

110

Ciężka sakiewka

3

550

Wypchana sakiewka

2

1100

Złom magnetytowy

2

330

Pięcio-kolorowy ryż

1

1600