Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Sekiro można przyzwać innego gracza na pomoc? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Przyzywanie na pomoc innych graczy, po to żeby wspólnymi siłami doprowadzić pokonania jakiegoś silnego bossa, to jedna z dobrze znanych mechanik w wielu grach studia From Software. Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice odpowiadamy na pytanie czy ta gra również posiada tę funkcję.

Niestety w Sekiro: Shadows Die Twice nie możesz prosić innych graczy o pomoc w eliminowaniu bossów - Czy w Sekiro można przyzwać innego gracza na pomoc? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Niestety w Sekiro: Shadows Die Twice nie możesz prosić innych graczy o pomoc w eliminowaniu bossów. Wszystkich przeciwników musisz pokonać polegając wyłącznie na własnych umiejętnościach. W grze Sekiro nie ma również żadnego innego trybu multiplayer, w tym również PvP. Nie możesz więc walczyć z innymi graczami.

Pewnym ułatwieniem jest to, że niektórzy bossowie mają specyficzne słabości, które można wykorzystać przeciwko nim, albo np. pojawia się okazja do rozpoczęcia walk z nimi poprzez wyprowadzenie śmiertelnego ciosu z zaskoczenia. W wyjątkowych sytuacjach możesz też liczyć na pomoc NPC-ów. Przykładem takiej sytuacji jest pokazany na obrazku przyjaźnie nastawiony samuraj, który może pomóc bohaterowi w rozprawieniu się z bossem Juzou the Drunkard. Możesz również spotykać NPC-ów oferujących podpowiedzi odnośnie pokonania jakiegoś bossa czy chętnych podzielić sie wiedzą na temat ukrytego legowiska jakiegoś unikalnego potwora.