Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zabijać przeciwników chowających się za tarczami w Sekiro? Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Przeciwnicy używający drewnianych tarcz pojawiają się w wybranych lokacjach gry Sekiro: Shadows Die Twice. Na tej stronie poradnika podpowiadamy jak w łatwy sposób rozprawiać się z tego typu oponentami.

Idealny gadżet do zabijania wrogów z tarczami to Wmontowany topór (Loaded Axe) - Jak zabijać przeciwników chowających się za tarczami w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Idealny gadżet do zabijania wrogów z tarczami to Wmontowany topór (Loaded Axe). Możesz pozyskać to narzędzie protezy już na wczesnym stadium rozgrywki, a mianowicie po zbadaniu początkowych obszarów Posiadłości rodu Hirata. Bohater może tam odnaleźć składnik potrzebny do wyprodukowania topora (Małpi topór Shinobi) i zgłosić się z nim do Rzeźbiarza. Nie zapomnij na koniec ustawić topora w jednym z trzech slotów dla narzędzi protezy.

Wszystkie kroki potrzebne do wyprodukowania tego przedmiotu znajdziesz w rozdziale Narzędzia protezy w naszym poradniku.

1 - Jak zabijać przeciwników chowających się za tarczami w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Po dotarciu do przeciwników z tarczami dobrym pomysłem jest zablokowanie kamery na którymś z nich - Jak zabijać przeciwników chowających się za tarczami w Sekiro? - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po dotarciu do przeciwników z tarczami dobrym pomysłem jest zablokowanie kamery na którymś z nich. Zmniejszy to ryzyko ewentualnego spudłowania. Ryzyko nieudanej akcji wynika z tego, że zamachnięcie toporem jest stosunkowo powolnym atakiem. Pomyślne uderzenie zniszczy tarczę i od razu odsłoni przeciwnika na śmiertelny cios.

Wmontowany topór zużywa 2 symbole ducha (Spirit Emblems), ale na szczęście przeważnie wrogów z tarczami spotyka się jedynie parami. Jeśli mimo wszystko nie możesz użyć topora to pomóż sobie np. petardą Shinobi albo zaczekaj aż przeciwnik z tarczą wykona swój ruch i szybko odpal unik żeby znaleźć się z boku lub za jego plecami. Pojawi się wtedy szansa zaatakowania przeciwnika gdy jest odsłonięty.