Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Emma, the Gentle Blade | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis pojedynku z bossem Emma, the Gentle Blade. Jest to jeden z dwóch bossów powiązanych z zakończeniem głównego wątku fabularnego Shura. Nasz opis informuje o atakach Emmy oraz prezentuje sprytną taktykę zadawania jej obrażeń, przed którymi nie może się obronić.

Jak odblokować pojedynek z bossem Emma, the Gentle Blade?

Lokalizacja: Zamek w Ashinie (Ashina Castle) - Emma, the Gentle Blade | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Zamek w Ashinie (Ashina Castle)

Nagrody: Brak. Po pokonaniu Emmy automatycznie załącza się pojedynek z drugim bossem zakończenia Shura - Isshinem Ashiną (opis tej walki jest na osobnej stronie naszego poradnika).

Okazja do rozegrania pojedynku z Emmą pojawia się po tym jak awansujesz do ścisłego finału gry, tzn. po tym jak odnajdziesz wszystkie przedmioty dla Kuro. Po powrocie do Zamku w Ashinie odkryjesz, że został on zaatakowany. Musisz ponownie przebić się przez jego kolejne komnaty aż raz jeszcze dotrzesz na dach zamku gdzie wcześniej do pokonania był inny boss - Genichiro Ashina.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie