Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tokujiro the Glutton | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis pojedynku z bossem Tokujiro the Glutton. To jeden z mini-bossów napotykanych w trakcie eksploracji Głębin w Ashinie. Nasz opis informuje o sposobie dotarcia do Tokjuiro, a także podpowiada jak łatwo można się rozprawić się z nim samym oraz z jego małpią obstawą.

1 - Tokujiro the Glutton | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Ukryty las - Hidden Forest] - Tokujiro the Glutton | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Ukryty las - Hidden Forest]

Nagrody: Koralik modlitewny, Mętna sake (Unrefined Sake).

Zlokalizowanie tego bossa nie jest bardzo oczywistą sprawą z uwagi na mgłę utrudniającą poruszanie się po okolicy. Musisz rozpocząć od dotarcia do zamkniętej chatki w lesie. Odszukaj w pobliżu chatki pokazany na obrazku 1 konar, którego można złapać się hakiem z liną.

Po przyciągnięciu się do drzewa wybierz prawe przejście. Zaprowadzi Cię ono do pokazanego na obrazku 2 legowiska mini-bossa.

Walka z Tokujiro the Glutton to w dużej mierze powtórka walki z bossem Juzou the Drunkard z posiadłości Hirata - Tokujiro the Glutton | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Walka z Tokujiro the Glutton to w dużej mierze powtórka walki z bossem Juzou the Drunkard z posiadłości Hirata. Jedynym wyjątkiem jest to, że Tokujiro towaryszą małpy i dobrze byłoby zająć się nimi w pierwszej kolejności. Możesz pokonywać małpy w bezpośrednich starciach lub zachodzić od tyłu i zaskakiwać. Małpy mogą dążyć do walki wręcz lub atakować bohatera na odległość.

Po rozprawieniu się z małpami warto oddalić się na chwilę od bossa żeby uspokoił się i powrócił na swój posterunek - Tokujiro the Glutton | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po rozprawieniu się z małpami warto oddalić się na chwilę od bossa żeby "uspokoił się" i powrócił na swój posterunek. Możesz zacząć ponownie skradać się i dotrzeć nad bossa po to żeby zeskoczyć na Tokujiro i wykonać na nim pierwszy śmiertelny cios.

Po przystąpieniu do drugiej części pojedynku zachowuj się już identycznie jak w przypadku potyczki z Juzou. Oto przypomnienie najważniejszych elementów walki:

  1. Tokujiro do wyprowadzania ataków używa potężnej broni białej. Większość jego ataków możesz zablokować. Wyjątkiem są zamachnięcia (Sweep) oznaczane czerwonym symbolem i wymagające wykonania skoku.
  2. Boss do atakowania bohatera polega również na truciznie - może nią nasączyć swoje ostrze lub rozpylić truciznę w okolicy. W obu przypadkach wskazane jest oddalenie się od Tokujiro aż efekty trucizny przestaną działać. W przypadku zatrucia bohatera możesz też pomóc sobie np. Odtrutką w proszku po to żeby szybko pozbyć się negatywnego statusu i zatrzymać proces stopniowej utraty punktów żywotności.