Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis spotkania z mini-bossem Mist Noble w Głębinach w Ashinie (Ashina Depths). Przeciwnik ten ukrywa się wewnątrz zamkniętej chatki, ale można tam na szczęście dotrzeć przez dach. Nasza solucja dokładnie opisuje wszystkie kroki, w tym również zamordowanie Mist Noble'a po ataku z zaskoczenia.

Jak dotrzeć do wnętrza chatki w Ukrytym Lesie?

Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Ukryty las - Hidden Forest] - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Głebiny w Ashinie (Ashina Depths) [Ukryty las - Hidden Forest]

Nagrody: materiał do ulepszania narzędzi protezy

Na zamknięty budynek, wewnątrz którego przebywa boss, natrafisz w drugiej części Ukrytego lasu (Hidden Forest) w Głębinach w Ashinie. Poruszanie się po okolicy utrudnia niestety mgła, która zniknie dopiero po pokonaniu bossa.

Odszukaj w pobliżu chatki pokazany na obrazku konar, którego można złapać się hakiem z liną - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Odszukaj w pobliżu chatki pokazany na obrazku konar, którego można złapać się hakiem z liną. Po przyciągnięciu się do drzewa wybierz prawe przejście.

Bohater po drodze minie legowisko innego bossa - Tokujiro the Glutton - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Bohater po drodze minie legowisko innego bossa - Tokujiro the Glutton. Walka z nim jest w pełni opcjonalna i opisaliśmy ją na osobnej stronie rozdziału o bossach.

Kontynuuj eksplorację tego obszaru. Wejdź na małe wzniesienie, z którego będziesz widział chatkę (powyższy obrazek). Możesz użyć haka z liną żeby przyciągnąć się do dużego drzewa sąsiadującego z chatką. Przeskocz następnie na jej dach.

Obejdź ze wszystkich stron dach żeby znaleźć dziurę w dachu (powyższy obrazek) - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Obejdź ze wszystkich stron dach żeby znaleźć dziurę w dachu (powyższy obrazek). Warto załączyć tu tryb skradanie się żeby nie dać się przedwcześnie zauważyć bossowi.

Pokonanie bossa Mist Noble

Samo pokonanie Mist Noble jest na szczęście bardzo proste - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Samo pokonanie Mist Noble jest na szczęście bardzo proste. Wykorzystaj to, że nie zostałeś wykryty i ustaw bohatera dokładnie nad bossem. Zeskocz na Mist Noble żeby wyprowadzić pierwszy spośród dwóch wymaganych śmiertelnych ciosów.

Od razu przystąp do kolejnych ataków - Mist Noble | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Od razu przystąp do kolejnych ataków. Mist Noble to słaby boss i jest duża szansa, że zginie zanim zdąży przejść do kontrofensywy. Jeśli mimo wszystko boss zaatakuje bohatera to pomóż sobie gadżetami i umiejętnościami do walk w zwarciu. Chatka jest bardzo mała, tak więc nie możesz biegać po okolicy szukając na spokojnie okazji do zaatakowania bossa lub odbicia jego ataków.

Po walce możesz wyjść z chatki i skorzystać z nowego przejścia do lokacji Wieś Mibu (Mibu Village).

Dodatkowa nagroda za pokonanie Mist Noble to usunięcie mgły z lasu. Możesz to wykorzystać żeby z łatwością zbadać całą tę lokację w poszukiwaniu skarbów.