Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Sekiro: Shadows Die Twice zamieściliśmy opis mglistego kruka (Mist Raven), który jest jednym z dostępnych w grze narzędzi protezy. Z naszego opisu dowiesz się o sposobie odblokowania mglistego kruka oraz o jego głównych zastosowaniach.

Jak odblokować Mglistego kruka?

Materiał potrzebny do wytworzenia Mglistego kruka możesz pozyskać w trakcie eksploracji Posiadłości rodu Hirata - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Materiał potrzebny do wytworzenia Mglistego kruka możesz pozyskać w trakcie eksploracji Posiadłości rodu Hirata. Przedmiotu tego pilnuje niestety silny przeciwnik, który może bardzo łatwo zabić słabego bohatera. Rozważ powrócenie do Posiadłości Hirata po tym jak rozwiniesz trochę żywotność, posturę i siłę ataku.

Musisz dotrzeć do sekretnej lokacji w dżungli. Podróż rozpocznij przy posążku rzeźbiarza o nazwie Bambusowe zbocze (Bamboo Thicket Slope). Skręć w lewo, użyj linki na pokazanym na obrazku zaczepie i po znalezieniu się na wyższej półce wskocz do rzeki.

1 - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry
Przepłyń pod mostem i złap się znajdującego się za nim wystającego konara (obrazek 1) - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Przepłyń pod mostem i złap się znajdującego się za nim wystającego konara (obrazek 1). Po dotarciu na małą nową półkę odszukaj bambusy z obrazka 2, przez które można się przebić. Dotrzesz do studni - musisz odbijać się od ścian studni żeby się z niej wydostać.

Celem podróży jest pokazany na obrazku pojedynczy dom na wzgórzu - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Celem podróży jest pokazany na obrazku pojedynczy dom na wzgórzu. Zamaskowany fioletowy przeciwnik stoi na jego dachu. Zaatakuje on bohatera po tym jak dostatecznie zbliżysz się do chatki.

Pełny opis pojedynku z przeciwnikiem w fioletowym stroju znajdziesz w rozdziale Bossowie w naszym poradniku. Dla przypomnienia wyprowadza on serie szybkich ciosów kataną oraz silne kopniaki, których nie można blokować. Walkę możesz natomiast ułatwić sobie np. ogłuszając regularnie przeciwnika petardami.

Po walkach otwórz drzwiczki chaty żeby odsłonić skrzynię ze skarbem - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Po walkach otwórz drzwiczki chaty żeby odsłonić skrzynię ze skarbem. Znajdziesz w niej pióra mglistego kruka (Mist Raven's Feathers).

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor) - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Powróć do Zaniedbanej Świątyni (Dilapidated Temple) i spotkaj się ponownie z Rzeźbiarzem (Sculptor). Wybierz opcję stworzenia nowego narzędzia i zaznacz Mglistego kroka. Przedmiot zostanie wyprodukowany bez żadnych dodatkowych opłat.

Ustaw nowo wytworzonego Mglistego kruka w jednym z trzech slotów na narzędzia protezy. W trakcie gry możesz przełączać się pomiędzy aktywnymi gadżetami (domyślnie wciskając Trójkąt / Y).

Zastosowania Mglistego kruka

Mglisty kruk jest nietypowym narzędziem protezy, albowiem nie posiada on ofensywnego zastosowania - Mglisty kruk | Narzędzia protezy w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Mglisty kruk jest nietypowym narzędziem protezy, albowiem nie posiada on ofensywnego zastosowania. Działanie tego gadżetu ma charakter defensywny. Możesz po wciśnięciu przycisku użycia gadżetu przybrać postawę mgły i zniknąć na chwilę po tym jak przeciwnik zaatakuje bohatera. Może to uratować ci skórę w trakcie starć z silnymi przeciwnikami. Musisz wychylić gałkę w tę stronę, w którą chcesz uciec - najlepiej w dół, w lewo lub w prawo.

Używanie mglistego kruka nie jest nielimitowane - każda ucieczka musi zużyć 2 symbole ducha (Spirit Emblems). Zostaw sobie ten przedmiot na walki z silniejszymi przeciwnikami, w trakcie których będzie zależało ci na szybkiej ucieczce na żądanie np. po to żeby nie zginąć po tym jak przeciwnik wyprowadzi jakiś silny atak.