Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Juzou the Drunkard, drugie starcie | Boss w Sekiro Shadows Die Twice Sekiro Shadows Die Twice poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Sekiro: Shadows Die Twice znajduje się opis pojedynku z bossem Juzou the Drunkard. To drugi boss spotykany w Posiadłości Hirata. Nasz opis informuje o atakach Juzou oraz o sposobach osłabiania go po to żeby go ostatecznie zabić.

Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate) [Sala audiencyjna - Hirata Audience Chamber] - Juzou the Drunkard, drugie starcie | Boss w Sekiro Shadows Die Twice - Sekiro Shadows Die Twice - poradnik do gry

Lokalizacja: Posiadłość rodu Hirata (Hirata Estate) [Sala audiencyjna - Hirata Audience Chamber]

Nagrody: Koralik modlitewny, Mętna sake (Unrefined Sake) - możesz przekazać ten przedmiot Rzeźbiarzowi, ale tylko jeśli nie jest chory.

Juzou the Drunkard pilnuje wejścia do Sali audiencyjnej i towarzyszy mu grupa zwykłych przeciwników. Pokonanie bossa jest wymagane do tego żeby uzyskać dostęp do wnętrza budynku.

Twoim pierwszym priorytetem powinno stać się wyeliminowanie wszystkich lub większości wrogów towarzyszących Juzou. Możesz zakraść się do nich np. od lewej strony (przejście przez mały budynek) żeby zabić z zaskoczenia jednego z nich. Po każdym zabójstwie uciekaj w inne miejsce żeby nie dać się trafić bossowi. Wykorzystuj tę metodę żeby stopniowo pozbawiać bossa obstawy.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie